Huggle/Завантаження

This page is a translated version of the page Huggle/Download and the translation is 97% complete.

Найсвіжіша версія Huggle — 3.4.12. Наполегливо рекомендуємо, щоб за можливості, ви завжди користувалися найсвіжішою версією.

Завантаження

Windows/macOS

 
Коли Windows показує це попередження, натисніть «Більше інформації», щоб обійти його.
Поточні версії (рекомендовано)
To open, open the application, then close the warning that the app can't be opened. Then, open System Preferences > Security and Privacy > Open Anyway.
Старі версії можна знайти тут: https://github.com/huggle/huggle3-qt-lx/releases
Розширення
Список усіх розширень JS

Linux

 • У всіх дистрибутивах Linux із попередньо встановленим snap (таких як Ubuntu 16.04 та новіші), Huggle можна встановити ось таким простим методом:
  sudo snap install huggle
  
 • Якщо ваш дистрибутив Linux не має snap, виконайте ці вказівки.

Версії

Поточна версія — це версія Huggle, в якій доступно найбільше функцій і найбільше свіжих змін і виправлень. Колишня версія — це стара версія Huggle, яка білььше не підтримується.

Виправлення проблем

Запуск Huggle на Windows з дисплеями з високим розширенням DPI (UHD)

 

Якщо у Вас монітор з високим розширенням DPI, і Ви використовуєте масштабування (можливо, Ви так і робите), Вам потрібно переналаштувати свій ярлик Huggle, щоб правильно його запустити, інакше все буде неправильно:

 • Спочатку встановіть Huggle
 • Потім знайдіть ярлик, який Ви використовуєте для його запуску, наприклад, у стартовому меню і клацніть правою кнопкою миші → Показати місце розташування
 • У Провіднику клацніть правою кнопкою миші → Властивості
 • Тепер змініть виділені параметри, як на малюнку праворуч (Вимкнути масштабування зображення за високого значення DPI → Система).

Windows: Не вдалося запустити програму <код помилки>

Напевно, ви завантажили 32-бітну версію і встановили її поверх 64-бітної (або навпаки), тому частини Huggle, які залишилися від попередньої інсталяції, використовують іншу архітектуру, і Windows відмовляється так запускати програму.

Рішення: повністю зітріть Huggle зі своєї системи, після деінсталювання вилучіть будь-які залишки з Файлів програм, а тоді спробуйте встановити наново; рекомендується завантажити ту архітектуру ЦП, яка у вас є (найімовірніше, x64).

Вимоги

Не обов'язково, але бажано

 • Доступ до IRC (заради розсилки нових редагувань через irc.wikimedia.org)
 • Широкосмуговий чи швидший доступ до інтернету