Посади в Раді, що обираються афіліатами/2019/Номінації/Тавітхам Лімпанупарб

This page is a translated version of the page Affiliate-selected Board seats/2019/Nominations/Taweetham Limpanuparb and the translation is 100% complete.

Ім'я:

Зображення кандидата
Тавітхам Лімпанупарб

Ім'я користувача Вікімедіа:

taweetham

Запитання для всіх кандидатівЗапитання лише до цього кандидата, які не стосуються інших кандидатів

Програма кандидата

Своє перше редагування у тайській Вікіпедії я зробив у березні 2006 року, будучи студентом. За останні тринадцять років, і рух, і я значно виросли. Мені за честь працювати в кількох волонтерських ролях у тайській спільноті: як адміністратор, чек'юзер, арбітр, організатор конкурсів ВЛП/ВЛЗ та головний координатор групи користувачів. За роки мій внесок змістився від редактора до ментора інших волонтерів руху. Я дуже вдячний своїм студентам та іншим волонтерам, чия робота як вікіпедистів та волонтерів групи користувачів уже перевершила мою кількісно і якісно. Зараз я можу балотуватися на позицію у раді ФВМ завдяки їхньому заохоченню та підтримці.

Я родом з країни, що розвивається, у Південно-Східній Азії, але маю особисті, культурні та наукові зв'язки зі Східною Азією, Індією та Австралією. Для багатьох із нас Вікіпедії та її сестринські проекти означають набагато більше, ніж рух за вільні знання, який знають у Глобальній півночі. І також є відмінні виклики/потреби, як і нерозкритий потенціал, у цьому недопредставленому регіоні світу. Моїм наміром є добиватися уваги недопредставленим від Фонду — не лише нам.

Відносини між ФВМ та внутрішніми/зовнішніми зацікавленими сторонами складні й такі, що еволюціонують. Як довготерміновий волонтер, я взаємодіяв із ФВМ та іншими закордонними колегами в русі у різних ролях. Я виконав кілька грантів ФВМ та успішно провів переговори про угоду для групи користувачів. Завдяки Вікіманіям, Конференціям Вікімедіа та Хакатону, що спонсоруються ФВМ, я подружився з тими, хто поділяє ті ж натхнення і розчарування. У разі обрання, я намагатимусь перевизначити і збалансувати ці стосунки, що зробить наш рух продуктивним і сталим.

Резюме

Тавітхам (із санскриту) зараз працює доцентом теоретичної хімії та програмним директором хімії. Раніше він був заступником декана з інформаційної технології в Міжнародному коледжі Магідольського університету. Тавітхам отримав Ph.D. з теоретичної квантової хімії в Австралійському національному університеті і має ще три ступені: бакалавр освітніх технологій та комунікацій, бакалавр права та бакалавр хімії з відзнакою.Тавітхам отримав повні стипендії від Королівського уряду Таїланду з десятого року до Ph.D. Отримав численні нагороди за свою наукову та волонтерську роботу, зокрема почесну відзнаку від ACM на Intel ISEF 2004 та Distinguished Referee from Software: Practice and Experience у 2018. Вільно володіє тайською та англійською, розуміє основи мандарину та японської.

Відповідність критеріям

Я повністю відповідаю критеріям повіреного Фонду Вікімедіа.

Підтримка

Wikimedia Indonesia

  • Вікімедіа Індонезія цілковито підтримує кандидатуру Тавітхама Лімпанупарба на посаду у Раді повірених, що обирається спільнотою.--Biyanto Rebin (WMID) (talk) 12:20, 30 April 2019 (UTC)[reply]

Wikimedia Australia

  • Вікімедіа Австралія цілковито підтримує кандидатуру Тавітхама Лімпанупарба на посаду у Раді повірених, що обирається спільнотою.Pru.mitchell (talk) 13:48, 30 April 2019 (UTC)[reply]