Посади в Раді, що обираються афіліатами/2019/Номінації/Річард Ніпель

This page is a translated version of the page Affiliate-selected Board seats/2019/Nominations/Richard Knipel and the translation is 93% complete.

Ім'я:

Зображення кандидата
Річард Ніпель

Ім'я користувача Вікімедіа:

Pharos

Запитання для всіх кандидатів - Запитання лише до цього кандидата, які не стосуються інших кандидатів

Програма кандидата

Як на мене, рух Вікімедіа має бути радикально інклюзивним рухом і таким, що базується на не-корпоративній культурі низових ініціатив, що походить з руху Вільної культури, з яким я вперше зіткнувся, будучи частиною «Студентів за вільну культуру» десять років тому.Бути радикально інклюзивними означає заохочувати діалог і участь поза суто технічними, звертати увагу на застереження різних спільнот і на те, чому ми недостатньо привітні і не можемо достатньо зростати на рівні низових ініціатив у всіх тематичних і географічних сферах. Ми не повинні забувати, що наш рух призначений для рукотворної бази знань, напрацьованої волонтерами.

Я переконаний, що рух Вікімедіа — це довготерміновий соціальних рух, який переживе фейсбуки та ґуґли Кремнієвої долини, і що він фундаментально від них відрізняється. Ми має прокладати власний курс зі знанням того, що ми є частиною інтелектуальної традиції, яка була до нас і яка точно переживе Фонд Вікімедіа у його поточній формі. Вікімедіа має бути помітною і цінованою як спільна платформа, де інституції усіх розмірів і видів з усього світу можуть співпрацювати на рівному ігровому полі, присвяченому вільним знанням для всіх.

У разі обрання я знайду способи, щоб спільнота мала більш прямий зв'язок з радою. Я зобов'язуюся щомісяця проводити зустрічі з членами спільноти, щоб вони могли зустрітися зі мною та іншими членами ради, які приєднаються. Я роками виконував цю роботу для місцевих північноамериканських організацій, і буду радий робити її на глобальному рівні як член ради ФВМ.

Також я вважаю, що є недостатня підтримка низових ініціатив волонтерів, і буду підтримувати започаткування незалежних робочих місць, на яких єдиним завданням працівників буде допомагати афіліатам та іншим волонтерам. Це не будуть люди, яким ви надсилаєте заявки на фінансування, а поборники спільноти, дещо відокремлені від структур ФВМ, чия посада полягає в тому, щоб допомагати вам розробляти ваші гранти і плани. Це може бути структуровано у регіональні/континентальні чи тематичні бюро, і це буде виключно підтримувальна роль, не наглядова.

Я також вважаю, що нам треба реформувати раду ФВМ та його статут, щоб чітка більшість членів ради обиралася спільнотою'. Для легітимності нашого лідерства ключову важливість має те, щоб ним керували обрані спільнотою члени ради з доданням експертних місць як додаткових. Це зміна, яку давно треба було ввести.

Резюме

Я вікіпедист з 2004 року. Був президентом Вікімедіа Нью-Йорк від його заснування у 2009 до 2017 року. Зараз я є секретарем правління цього регіонального відділення. Входжу до правління Internet Society у Нью-Йорку з 2012 та правління Wiki Education Foundation з 2013.

Я розпочав перші рухи "Wiki Takes" / "Wiki Loves X" проектами на зразок Wikipedia Loves Art у 2009 та Wikipedia Loves Libraries у 2011. Був членом початкової команди засновників Art+Feminism у 2014, й активний у пошуку допомоги від глобальних вікімедійців для цієї та кількох інших глобальних кампаній. Входжу до WikiConference North America, ми вперше провели конференцію у Нью-Йорку у 2014 році — я також активно сприяю місцевій спільноті, організовуючи щомісячні дзвінки регіональних вікімедійців та наглядаючи за місцевими групами.Працюю як вікімедієць за посадою у Музеї мистецтва Метрополітен з 2017 (раніше займав цю позицію у Музеї Гуггенхайма), і допомагав заснувати мережу Wikimedians in Residence Exchange Network. Останні два роки працював над мистецькою темою у Wikipedia Asian Month, і цього року планую взяти значну участь у розширенні Wiki Loves Pride кількома новими темами.

Відповідність критеріям

Я відповідаю критеріям на позицію повіреного Фонду Вікімедіа. У разі обрання, я планую вийти з правлінь Wikimedia New York City та Wiki Education Foundation. Планую продовжувати бути членом правління Internet Society New York та вікімедійцем за посадою у Музеї мистецтва Метрополітен.

Підтримка

Група користувачів Art+Feminism

Art+Feminism висловлює цілковиту підтримку кандидатури Річарда Ніпеля до Ради ФВМ. Річард турботливий адмін, який є вагомим соціальним зв'язковим для глобальної спільноти. A+F не відбулася б, якби не Річардове енциклопедичне знання спільноти Вікіпедії: він представив проект редакторам у кожному курточку світу. Навіть працівники ФВМ, що працюють з нашими грантами, сказали, що звернулися до нього, коли треба було знайти когось у певному регіоні та/або темі. Він розумний, добрий та чуйний. І також скромний, наприклад, його резюме недооцінює той факт, що він був рушійною силою на кулісами публікації 375 тисяч зображень Музеєм Метрополітен у суспільному надбанні у Вікісховищі. Він стане чудовим представником спільноти у Раді ФВМ. Від імені моїх колег--McKensie Mack (talk) 13:13, 30 April 2019 (UTC)

Вікімедіа Франція

WMFr підтримує кандидатуру Річарда. Його профіль видається важливим для нас, щоб бути у цьому раунді виборів. Від імені Вікімедіа Франція, Pierre-Yves Beaudouin (talk) 20:40, 30 April 2019 (UTC)[reply]

Black Lunch Table

Black Lunch Table offers the strongest endorsement and support for the candidacy of Richard Knipel to the WMF Board. In addition to the innovations that Richard is making in the field as a Wikimedian-in-Residence at the Metropolitan Museum of Art, he is a dedicated advocate and resource for growing user groups like ours. Whether the question is large or small Richard meets each of our inquiries with kind consideration; he makes the online and offline world of Wikimedians more genial and Black Lunch Table is certain Richard will be an excellent representative on the Board. On behalf of Black Lunch Table User Group--Raggachampiongirl (talk) 21:59, 31 May 2019 (UTC)[reply]