Abstract Wikipedia/Wiki of functions naming contest/outreach/cs

This page is a translated version of the page Abstract Wikipedia/Wiki of functions naming contest/outreach and the translation is 75% complete.
Please help translate to your language — Thank you!

Hello. Pomozte prosím vybrat název pro nový wikiprojekt nadace Wikimedia. Tímto projektem bude wiki, na které může komunita pracovat na knihovně funkcí. Komunita může vytvářet nové funkce, číst si o nich, diskutovat o nich a sdílet je. Některé z těchto funkcí půjde používat pro vytváření jazykově nezávislých článků Wikipedie, které lze zobrazit v jakémkoli jazyce, jako součást Abstraktní Wikipedie. Ale funkce půjde používat v mnoha dalších situacích.

Budou dvě hlasovací kola, každé následované právní kontrolou návrhů, přičemž hlasování bude začínat 29. září a 27. října. Naším cílem je mít finální název projektu vybraný 8. prosince. Pokud se chcete zúčastnit, přečtěte si podrobnosti a hlasujte na Meta-Wiki. Thank you! --Quiddity (WMF)


Hello. Připomenutí: Pomozte prosím vybrat název pro nový wikiprojekt nadace Wikimedia – knihovnu funkcí. Volba mezi finalisty začíná dnes. Postupující návrhy jsou: Wikicode, Wikicodex, Wikifunctions, Wikifusion, Wikilambda, Wikimedia Functions. Pokud se chcete zúčastnit, přečtěte si podrobnosti a hlasujte na Meta-Wiki. Thank you! --Quiddity (WMF)