Wikimedia Foundation elections/2021/Candidates/Eliane Dominique Yao/uk

This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections/2021/Candidates/Eliane Dominique Yao and the translation is 100% complete.

Яо Еліана Домінік (Yasield)

Yasield (talk meta edits global user summary CA  AE)

Інформація про кандидата
 
Тренінг з редагування Вікіданих, організований кластером wikimousso у суботу 16 березня 2019
 • Особова інформація:
  • Ім'я, прізвище: Яо Еліана Домінік
  • Місце проживання: Абіджан, Кот-д'Івуар
  • Знання мов: французька
 • Учасник руху:
  • Бере участь у проєктах Фонду Вікімедіа з: 2013
  • Активно бере участь у проєктах: Вікіпедія
Твердження (не більше 450 слів) У русі Вікімедіа я з 2013 року. Я входжу в групу користувачів Кот-д'Івуару і борюся з гендерною прогалиною контенту у своїй країні. У 2016 році виконавча рада обрала мене керувати командою, що працює над проєктом «Вікі любить жінок» (Wiki Loves Women). Після успіху цього проєкту, який мав вагомі results у Кот-д'Івуарі результати у 2016—2017, я започаткувала проєкт під назвою Wikimousso («Вікіжінка»), мета якого — створювати якісний контент про значущих жінок у моїй країні, щоб скоротити прогалину вмісту. Цей проєкт дає нам змогу робити більш видимими жінок, чиї дії мали значний позитивний вплив на населення нашої країни, у таких вікіпроєктах як Вікіпедія, Вікідані, Вікісховище та Вікіцитати. З 2017 року я активно керую командою цього проєкту, який ми представляли на кількох міжнародних зустрічах, як-то Wikiindaba, франкомовна Вікіконвенція, Вікіманія.

Як віцепрезидентка і членкиня виконавчої ради у 2018—2021 роках я представляла свою групу користувачів на кількох важливих зустрічах спільноти, таких як Wikimedia Summit. Як регіональна амбасадорка Art+feminism у франкомовній Африці уже три роки я також зробила внесок у розвитку спроможностей франкомовних вікіпедистів в інших країнах мого регіону. Завдяки цьому досвіду я маю загальне бачення руху і розумію важливість і нагальність оперування Ради повірених на базі точних пріоритетів, спрямованих на коротко- і довготривалі результати. Я б хотіла бути частиною Ради повірених, щоб допомогти команді зміцнити уже добрі досягнення і зроблені дії, щоб зробити внесок у диверсифікацію рішень з урахуванням інтересів цілої спільноти. Оскільки я також спеціаліст з комунікацій, однією з моїх цілей є допомога рухові покращити свою комунікаційну політику й адаптувати стратегію до різних спільнот-учасниць.

Три пріоритети в Раді *
 • Поновлення керівних органів: Для Руху важливо якомога швидше поновити свої керівні органи, щоб перевести діяльність на новий рівень і продовжувати розвиток нашої спільноти.
 • Покращити комунікацію Фонду: Покращити систему комунікації руху, щоб децентралізувати інформацію.
 • Підсилити систему гарного врядування руху через диверсифікацію навичок та експертиз у Раді директорів для ще більш інклюзивного руху.
Три пріоритети Стратегії Руху *
 • Розвиток спроможностей: Доцільно допомагати розвиткові спроможності спільнот відповідно до їхніх сильних і слабких сторін у русі.
 • Децентралізація: Необхідно наблизити фонд до спільнот, щоб фасилітувати певні адміністративні процедури.
 • Справедливість у прийнятті рішень: Для мене, усі важливі рішення, пов'язані із життям руху, повинні брати до уваги думку всіх спільнот й афіліатів, які є значними силами пропозицій.
перевірка перевірку виконано
Відповідність критеріям:   перевірено
перевірено: Matanya (talk) 20:30, 1 July 2021 (UTC)[reply]
Ідентифікація:   перевірено
Підтверджено: Joe Sutherland (Wikimedia Foundation) (talk) 18:15, 29 June 2021 (UTC)[reply]
Форма оцінки повіреного
Форма оцінки повіреного
Років досвіду
<1 1–2 2–5 5–10 10+

Досвід у Вікімедіа Кандидат є відданим дописувачем руху Вікімедіа. До враховуваного внеску належать: внесок до проєктів Вікімедіа, членство в організації чи афіліаті Вікімедіа, діяльність як організатора у русі Вікімедіа, участь в організіації-партнері руху Вікімедіа

7 років
 • 2013—2017 аудитор моєї групи користувачів
 • 2018—2021 віцепрезидент Групи користувачів Кот-д'Івуару
 • 2017— менеджер вікіпроєктів
 • 2018—2021 регіональний амбасадор Art+Feminism для франкомовної Африки

Досвід у Раді. Кандидат має досвід роботи у раді повірених/директорів чи іншому подібному керівному органі національної чи глобальної організації (неприбуткової, комерційної чи урядової)

Була членкинею виконавчої ради групи користувачів упродовж 4 років, працювала на уряд своєї країни у складі Міністерства комунікацій і медіа як головний директор комунікацій, а зараз працюю на американську міжнародну НУО.

Керівний досвід. Кандидат має досвід роботи на керівному рівні в організації, відділі чи проєкті співмірного (або більшого) з Фондом Вікімедіа розміру, складності та масштабу.

Я займала відповідальні позиції у галузі комунікацій і зв'язків з громадськістю понад 8 років і в моїй поточній компанії входжу до складу комітету, що приймає рішення, де я відповідальна за регіональну комунікацію у 8 країнах

Експертні знання в галузі. Кандидат має досвід роботи або значного волонтерства у галузі, релевантній до роботи Фонду і Ради. Такі галузі визначаються щорічно і можуть включати галузі на зразок: розбудова глобального руху та організацію спільноти, платформні технології рівня компаній та/або розробка продукту, публічна політика і право, сектор знань (наприклад, наукове середовище/GLAM/освіта), права людини і соціальна справедливість, відкритий інтернет/вільне і відкрите програмне забезпечення, організаційна стратегія та менеджмент, фінанси і фінансовий нагляд, збір коштів для неприбуткових організацій, людські ресурси, управління радою.

Ніколи раніше не була у раді директорів і не займала позицію у фонді. але в мене є гарний досвід прийняття рішень і командної роботи завдяки оплачуваній і волонтерській роботі у кількох виконавчих радах об'єднань.

Різноманіття: Минуле Кандидат належить або походить з групи, що історично зазнала дискримінації та недопредставленості у владних структурах (що пов'язано з, наприклад, гендером, расою, етнічністю, неповносправністю, ідентичністю LGBTQ+, соціальним прошарком, економічним статусом, кастою).

Я ніколи не була прямо стигматизована, але належу до етнічної спільноти, яка часто складає стереотипні уявлення про людей, які мають інший фінансовий статус або позицію в суспільстві

Різноманіття: Географія Кандидат привнесе різноманіття до загальної географічної різноманітності Ради повірених завдяки проживанню у певних географічних регіонах

Народилася і живу у Кот-д'Івуарі і чудово знаю культуру цієї країни. Жила або подорожувала у європейських країнах, тож маю загальне і міжкультурне знання про деякі країни.

Різноманіття: Мова Рідна мова кандидата відмінна від англійської

Моя рідна мова французька, володію англійською на середньому рівні

Різноманіття: Досвід політичної системи Кандидат має значний досвід проживання і/або роботи з поширення знань у не-демократичному, підцензурному або репресивному контексті.

Кот-д'Івуар ще не досягнув повної інклюзії, коли мова йде про різноманіття і свободу життєвого вибору. Івуарійська система навряд чи дозволила б нам офіційно організувати LGBT-подію.