Wikimedia Blog

This page is a translated version of the page Wikimedia Blog and the translation is 45% complete.
Outdated translations are marked like this.

Vítejte na domovské stránce Meta Wikimedia Blog. Tento blog, který provozuje Wikimedia Foundation, zveřejňuje oznámení organizace a zprávy z celého hnutí Wikimedia. Hledáme zajímavé příspěvky od členů komunity, které budou zajímat naše čtenáře, který je primárně mimo hnutí. V ideálním případě váš nápad přinese jedinečný a neobvyklý pohled na iniciativy a dění na projektech Wikimedia z celého světa s důrazem na vysoký dopad a zájem veřejnosti.

Vypracování příspěvku

Ve snaze vyvinout strategické kampaně a obsahy, které naplňují naše cíle, již nebudeme přijímat příchozí požadavky ani předpřipravený obsah blogu. Doporučujeme vám, abyste se na nás obrátili přímo na talktocomms wikimedia.org s vysvětlením vašich komunikačních cílů, abychom mohli s vámi spolupracovat na stanovení strategií a taktik, které budou mít největší dopad. Blogové příspěvky zaměřené na komunitu lze odeslat do Wikimedia Space. Na proces můžete představit nápad a navrhnout svůj příspěvek a své dotazy můžete poslat e-mailem na wikimedia-space wikimedia.org.

WordPress šablona

Kód aktuálního webu Wikimedia Foundation, jehož je blog součástí, je zobrazen na GitHubu.

Kód pro stará témata (2014–2018) je zobrazen na GitHub a kód pro nejstarší (do července 2014) téma je stále k dispozici ke stažení na Wikimedia git repozitáři.

Other blogs