ویکی دوستدار بازی‌های المپیک

This page is a translated version of the page Wiki Loves the Olympics and the translation is 41% complete.
Outdated translations are marked like this.
Wiki Loves the Olympics
نسخه ۱، ۵ آگوست - ۱۸ سپتامبر ۲۰۱۶

به مسابقه ویرایش ویکیپدیا در خصوص المپیک خوش آمدید!

  • چیست؟ : این یک مسابقه ویرایش در خصوص بازی‌های المپیک است. هدف از این نسخه که برای اولین بار اجرا می شود بهبود و ترجمه یک لیست از موضوعات مربوط به بازی های المپیک، به ویژه بازی‌های المپیک تابستانی ۲۰۱۶ و بازی‌های پارالمپیک تابستانی ۲۰۱۶، از جمله چهره های ورزشی معروف و بازی های امکانات. این ابتکار بخشی از Iberocoop است. 'شما می توانید در هر زبان شرکت کرده و یا لیست مقالات پیشنهادی را ایجاد و یا گسترش دهید.
  • زمان؟: مسابقه ویرایش اجرا می‌شود از ۰۰:۰۱ اوت ۵ تا ۲۳:۵۹ سپتامبر ۱۸, ۲۰۱۶ (CET UTC+۰۱:۰۰).

* چگونه؟: امتیاز را می توان با ایجاد مقالات جدید و یا گسترش مقالات موجود مربوط به بازی های المپیک و متعلق به یک رده ویکیپدیا در مورد بازی های المپیک به دست آورد. سیستم نمره دهی به شرح زیر است (فراموش نکنید امتیاز اعطا شده هر مقاله است که شما در بخش شرکت کنندگان ثبت می کنید):

* '+ ۱ امتیاز' برای هر 1000 بایت از محتوای اضافه شده است.
* '+ ۱ امتیاز' در صورتی که مقاله جدید است.
* '+ ۱ امتیاز' اگر مقاله در مورد مسابقات المپیک معلولان و یا یک ورزشکار که شرکت و یا در گذشته شرکت کردند.
  • 'چه کسی؟' : عموم علاقه مندان به یادگیری اینکه چگونه در ویکیپدیا ویرایش کرده و مقالات بازی های المپیک را بهبود و یا ترجمه کنند، . تنها لازم است یک حساب کاربری ایجاد نمایند.

برای شرکت باید در بخش شرکت کنندگان ثبت نام کنید. * Why?: The contest is organized by Iberocoop: one of our main goals is to provide all the free knowledge about the Olympic Games in all languages. If your organization or institution wants to collaborate with this contest, please, contact with us. In parallel there is also a photo contest on the 2016 Summer Olympics, organized by the Grupo Wikimedia Brasileiro de Educação e Pesquisa. More information on this page on Portuguese Wikipedia.

Contest details
Wikipedia:Translating Ibero-America
Prizes
Lists of articles
Participants Participants
Help
If you have any questions about this writing challenge, please add them to our talk page.