Довіра і безпека/Матеріали

This page is a translated version of the page Trust and Safety/Resources and the translation is 100% complete.
 Trust & Safety Resources Programs and Processes 

Команда «Довіри і безпеки» створила і підтримує ряд загальнодоступних довідкових матеріалів добрих стосунків і зразків підтримки волонтерської спільноти, прийнятих Фондом.

Навчальні модулі

Команда розробила і підтримує ряд тренінгових модулів для користувачів сосовно питань «Довіри і безпеки». Функціонери і групи самоврядування у спільнотах – вкючно зі стюардами, адмінами, глобальними адмінами та Арбітражними комітетами – відіграють критичну адміністративну і редакційну роль на всіх наших сайтах, особливо в обмеженні переслідувань волонтерів та в розгляді і розв'язанні суперечок. Щоб допомогти цим функціонерам і самоврядним комітетам спільнот краще координувати їхню роботу, ми посприяли в створенні навчальної платформи і сприяли створенню тренінгових модулів у сфері довкола критичних питань реакції на переслідування. Ви можете скористатись модулями на їхній робочій сторінці.

Матеріали

В комплексі з тренігом для функціонерів про кращі зразки розгляду випадків, команда склала підручні матеріали для членів спільноти з метою допомогти вирішувати ці проблемні питання.