Template:StrategyButton2016/editintro/Reach/uk

This page is a translated version of the page Template:StrategyButton2016/editintro/Reach and the translation is 100% complete.

Критичне питання

Як, на Вашу думку, можна було б найкращим чином збільшити відвідуваність наших проектів, в той же час підтримуючи вільне, зовнішнє повторне використання нашого контенту?

Стратегічні підходи на ваш вибір
Будь ласка, перечитайте формулювання і назвіть нам номери, але не більше трьох із шести — ті, які Ви підтримуєте найбільше. Ви можете також поділитися своєю ідеєю!

  • Підхід перший: Збільшити частоту відвідувань та кількість користувачів шляхом адаптації їхнього користувацького досвіду до їхніх потреб (можливо, через додаткові способи форматування змісту, покращення можливостей пошуку більшої частини інформації, збільшення мовного покриття тощо).
  • Підхід другий: Краще дослідити, яким чином і чому наші користувачі приходять до Вікіпедії і залишаються на наших проектах, щоб краще задовольняти їхні потреби.
  • Підхід третій: Зрозуміти, як відбувається повторне використання контенту Вікімедіа на зовнішніх платформах, та дослідити, яким чином заохотити користувачів такого контенту переходити на проекти Вікімедіа.
  • Підхід четвертий: Збільшити інформованість та використання проектів Вікімедіа у двох країнах «Глобального Півдня».
  • Підхід п'ятий: Дати іншим змогу повторно використовувати наш контент та створювати свої власні продукти, вдосконаливши та задокументувавши наші API (прикладний програмний інтерфейс).
  • Підхід шостий: Вдосконалити мобільний застосунок Вікіпедії, аби підвищити частоту використання.
  • Підхід сьомий: Ваша власна пропозиція.

Зверніть увагу: Графу «Зміст/Заголовок» заповнювати не потрібно, шаблон зробить це за Вас.