Гранти: Початок/підхід

This page is a translated version of the page Grants:Start/Approach and the translation is 60% complete.
Outdated translations are marked like this.
Explore grantmaking Долучись Дізнайся більше

Працівники Фонду Вікімедіа, волонтери спільнот та партнерських організацій співпрацюють аби віднайти і профінансувати іновативні проекти, розвинути і поширити здобутий досвід вікімедійним рухом. Окрім фінансової підтримки, ми також допомагаємо інструментами, порадами і можливістю поділитися своїми знаннями й досвідом.

Участь у видачі грантів

Чеські вікімедійці розважаються настільними іграми в офісі Фонду Вікімедіа.

Процес видачі грантів заснований на принципах вікі. Відділ Фонду Вікімедіа (WMF) з видачі грантів має на меті розвивати співпрацю зі спільнотами волонтерів. Рішення щодо підтримки проектів приймаються на публічних вікі-сторінках в обговореннях із волонтерами та зацікавленими сторонами.

Працівники Фонду також беруть участь в процесі, наглядають та дають поради отримувачам грантів, допомагають знайти однодумців та поінформувати про свою діяльність через blog блог, моделі навчання та тематичні дослідження.

Впливові проекти

Обмірковування грантової політики на Вікіманії 2013.

Неприбутковий фонд Вікімедіа існує за рахунок окремих пожертвувачів — читачів і дописувачів, що вірять в нашу місію і якість вільного вмісту. Роль грантів Фонду - інвестувати частину отриманих коштів у підтримку проектів, що просуватимуть нашу місію і стратегічне бачення.

Ми розробляємо систему критеріїв та ефективну грантову політику, щоб розвивати успішний досвід і робити висновки з помилок. Аналізуючи результати профінансованих проектів, ми розглядаємо як кількісні, так і якісні показники. Команда вивчення та оцінювання допомагає краще зрозуміти яким чином реалізувати наші амбітні плани, як виховати культуру самооцінювання, критичної думки і розповсюдження знань через вікімедійний рух.