Fundraising 2011/Thank You Page/tr

Translation instructions
  • For pages marked "Missing" or "In progress", click the page title and start translating. When you are done, click "edit status" and change the status to proofreading.
  • For pages marked "Needs updating", compare the page to the source page and update the translation accordingly. When you are done, click "edit status" and change the status to proofreading.
  • It is important to have someone else proofread the translated page! If you have proofread a page and it is ready for publication, click "edit status" and change that page's status to ready.
  • If you are changing something that has already been published, change its status back to ready for it to be published again.

If you have any questions or feedback regarding the translation process, please post them here. Translation FAQ

Desteğiniz için teşekkürler. Diğer bağışçıların Vikipedi'yi ve kardeş projelerini neden desteklediklerini okuyun veya şirketinizin uygun bir yardım programı olup olmadığını öğrenin. Wikimedia'yı desteklediğinizi tüm dünya ile paylaşın: #keepitfree etiketiyle twitleyin!

Bank transfer

edit

Desteğiniz için teşekkürler. Diğer bağışçıların Vikipedi'yi ve kardeş projelerini neden desteklediklerini okuyun veya şirketinizin uygun bir yardım programı olup olmadığını öğrenin. Wikimedia'yı desteklediğinizi tüm dünya ile paylaşın: #keepitfree etiketiyle twitleyin!

Bu sayfa bağışınız ile ilgili bir makbuz veya alındı bilgisi değildir. Bağışınız Wikimedia Vakfı'na ulaşıp değerlendirildiğinde e-posta yoluyla alındı bilgisi size ulaştırılacaktır. Alındı makbuzunuzda alıcı bilgisi olarak 'Global Collect' (Birlikte çalıştığımız yetkili ödeme kuruluşu) gözükecektir. Para transferi isteğinizi bankanıza iletirken lütfen size verilecek referans (kaynak) numarasını da bildirmeyi unutmayın. Herhangi bir sorunuzu ya da açıklama isteğinizi donate@wikimedia.org adresine e-posta yoluyla iletebilirsiniz.

Direct debit

edit

Yardımınız için teşekkürler. Diğer bağışçıların Vikipedi'yi ve kardeş projelerini neden desteklediklerini okuyun veya şirketinizin uygun bir yardım programı olup olmadığını öğrenin. Wikimedia'yı desteklediğinizi tüm dünya ile paylaşın: #keepitfree etiketiyle twitleyin!

Bu sayfa bağışınızla ilgili bir makbuz veya alındı bilgisi değildir. Bağışınız Wikimedia Vakfı'na ulaşıp değerlendirildiğinde e-posta yoluyla alındı bilgisi size ulaştırılacaktır. Herhangi bir sorunuzu yada açıklama isteğinizi donate@wikimedia.org adresine e-posta yoluyla iletebilirsiniz.

Thank You / Stories

edit
  1. Hikayeleri Okuyun Diğer bağışçıların Vikipedi'yi ve kardeş projelerini neden desteklediklerini okuyun veya şirketinize uygun bir yardım programı olup olmadığını öğrenin.
    Wikimedia'yı desteklediğinizi tüm dünya ile paylaşın: #keepitfree etiketiyle twitleyin!
  2. Bu kutuyu işaretleyerek, Wikimedia Vakfı'nın hikayenizi takip etme ve Wikimedia Vakfı ve projelerinde kullanma hakkını vermektesiniz.
  3. İsteğe bağlı
  4. Yaş
edit

Yerel kuruluşlar ve projeleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olun