Fundraising 2011/Susan Letter/tr

Translation instructions
  • For pages marked "Missing" or "In progress", click the page title and start translating. When you are done, click "edit status" and change the status to proofreading.
  • For pages marked "Needs updating", compare the page to the source page and update the translation accordingly. When you are done, click "edit status" and change the status to proofreading.
  • It is important to have someone else proofread the translated page! If you have proofread a page and it is ready for publication, click "edit status" and change that page's status to ready.
  • If you are changing something that has already been published, change its status back to ready for it to be published again.

If you have any questions or feedback regarding the translation process, please post them here. Translation FAQ

Google'ın bir milyona yakın sunucusu olabilir. Yahoo'nun 13.000 kadar çalışanı vardır. Biz, 679 sunucuya ve 95 çalışana sahibiz.

Vikipedi, en çok ziyaret edilen 5. site ve sunucularımız 470 milyon kişiye her ay hizmet veriyor. Hepsi de okuyucuların bağışlarıyla yürüyor.

Eğer Vikipedi'yi kullanıyorsanız, tüm bu bilgileri almanın ne kadar harika olduğunu fark etmişsinizdir özellikle herhangi bir ödeme olmaksızın, ve reklam okumak zorunda kalmadan, ve kenaralarda parlayan şeyler olmaksızın ve daha diğerleri. Bu saf bir deneyim.

Sanırım bundan çok fazla fayda sağlayanlar, karşılığında herhangi bir ödemeyi gerçekleştirebilirler, hatta belki de bir kaç kuruş yardımda bulunmayı manevi baskı olarak da hissedecekler eğer sadece neye ihtiyaç duyulduğunu bilselerdi.

Bugün ne kadar bağış yapabilirsiniz? 0, 5 veya 20 dolar ($)!

Wikipedia'nın harika tarafı, benim gibi inekler, yani karındanbacaklılar (salyangoz) gibi garip şeyleri sevenler, biraraya gelip tüm dünya ile tutkumuzu paylaşabiliyoruz. Bu Wikipedia'yı büyüleyi yapar – çünkü hepimizin içinde hakkında konuşulmayan, eğitime yardımdan ve bilgiyi paylaşmadan doğan ışık bulunmakta.

Bugün yardımda bulunarak bu bilgi bahçesinin büyümesinin devamını sağlayın

Teşekkürler,

Susan Hewitt
Vikipedi Yazarı