Affiliate-selected Board seats/2016/Nominations/Christophe Henner/uk

This page is a translated version of the page Affiliate-selected Board seats/2016/Nominations/Christophe Henner and the translation is 100% complete.

Ім'я, прізвище

Picture of the candidate
Кристоф Хеннер

Нік користувача у проектах Вікімедіа

schiste

Питання для всіх кандидатів - Питання лише до цього кандидата, які не стосуються інших кандидатів

Програма кандидата

Фонд Вікімедіа вже протягом багатьох місяців перебуває у важкій кризі, що призводить до неабияких негативних наслідків

Це проявляється у багатьох речах:

 • заплутана внутрішня реорганізація
 • величезний брак довіри до інших гравців руху (як волонтери та організації)
 • КРК ставить під сумнів його вплив
 • Різкі зміни у Правлінні

Я вірю, що рух міг би досягти кращого, якби ми всі просувалися в одному напрямку. На даний момент це не так.

Участь в русі мені багато чого дала, я набув навичок та знань, які дозволил у мої 30 років обіймати керівну посаду у міжнародній компанії.

Сьогодні ті виклики, з якими стикнувся WMF, є "дотичними" до моїх навиків, і я вірю, що я можу трохи допомогти.

Я переконаний, що повинен віддати рухові стільки, скільки він дав мені. Я не можу стояти осторонь і нічого не робити, після того всього, що я робив для руху, яким я є, перебуваючи у теплій атмосфері WMFr, де справи йдуть добре, коли WMF перебуває у кризі, яка впливає на нас усіх.

Саме тому я номінуюсь на члена правління Фонду.

Резюме

Немає нічого чисто білого чи чорного, існують лишень тисячі (не п'ятдесят) відтінків сірого.

Важко синтезувати те, що я зробив у такій невеликій кількості слів.

Я ціную дебати і дискусії: сперечайтеся, домовляйтеся, вдосконалюйте і знаходьте компроміси.

Сміливі ідеї — в центрі того, як я працюю, думаю і рухаюся вперед.

Я вважаю, що ми маємо завжди думати на перспективу, ми ж не виконуємо відкриту операцію на серці. Наприкінці дня ми маємо могти випити пива і пожартувати разом. Усі ми маємо те ж бачення в серці. Ці риси привели мене до стратегії, оцінки впливу і зміни менеджменту.

Завдяки їм я також там, де я є сьогодні, управлінець, директор з маркетингу заступник генерального директора у першій цифровій медіагрупі у Франції Webedia, що розвинена глобально (Німеччина, Іспанія, Бразилія, Середній Схід). А в групі, що проходить не одне злиття й поглинання, лідерство і бачення більш ніж потрібні.

Мені подобається аналізувати організації, що їх мотивує, їхні обмеження, сильні сторони… І я використовую це для окреслення чіткого бачення, плану й адаптованої структури, щоб людям, які там працюють, подобалось, щоб вони почувалися сильнішими і визнаними й робили все можливе для досягнення наших цілей.

Ентузіазм — ключ до величі

Я закоханий у наш рух, і є волонтером уже понад 12 років.

Чому я беру участь в нашому русі? Бо я вірю, що у нас є сила на вічний вплив на людство.

Я прийшов у наш рух у 2004 році, мене, молодого чоловіка, привабило сліпуче світло цього настільки спонукаючого й багатого руху, що віддзеркалювало мої особисті переконання.

Наш рух — це набагато більше, ніж веб-сайти:

 • Він дає дорогу глибоким глобальним соціальним змінам через вільний доступ до знань
 • Він об'єднує у широких масштабах, люди долучаються у той спосіб, у який хочуть — як чудові редактори, вправні фотографи, божевільні розробники…
 • Він також дозволяє захищати, пропагувати і збільшувати знання в глобальному масштабі

Я переконаний, що людство хороше і може багато досягти. Але єдиний шлях для цього — зламати усі ці культурні бар'єри/конструкції. І досягти цього можна через знання, що веде до кращого розуміння одне одного.

Спочатку я вірив, що ми маємо бути глобальним рухом, а не сумою незалежних одиниць (волонтери/відділення/тематичні організації/ФВМ). Я був співорганізатором Multimedia Usability Project Meeting у Парижі, Finance Meeting також у Парижі, яка дала початок КРК, і відвідав майже всі конференції Вікімедіа (тільки ісландський вулкан не дав мені туди потрапити). Я входив до дорадчої групи з розробки і заснування КРК.

Але більше ніж те, чого я досягнув, я ціную усіх прекрасних людей, яких зустрів. Деякі були наставниками, деякі друзями, деякі спорідненими душами, а деякі — спаринг-партнерами. Усі вони зробили мене тим, ким я є сьогодні.

Успіх — це не кінець гри, поразка — не фатальна: що має значення, так це бажання завжди рухатися вперед

Останні 10 років я є членом правління і керував успішною реорганізацією Вікімедіа Франція.

Переконаний, що регіональні та тематичні організації є ключовими у нашому русі. Ми часто бачимо себе як технічний рух, чи контентовий рух, але я вірю, що ми народний рух.

Якщо ми хочемо зростати і тривати, треба, щоб були залучені люди, спільне бачення і робота в напрямку одних і тих же цілей. Звичайно, нам потрібні значні технічні ресурси і крутий контент, але ключ до успіху — в людях. І локальні та тематичні організації чудово укріплюють зв'язки між людьми і знаходять нових редакторів.

Але щоб це робити, нам треба мати рух, що розширює можливості, а не заважає їм. Історія Вікімедіа Франція, щонайменше, вибоїста, і я був свідком майже всієї до сьогодні. Ми пройшли через швидке зростання, помилки, внутрішні драми, проблеми з членами, глибоку реорганізацію.

У нас були амбітні цілі, яких треба було швидко досягти, щоб стати організацією, про яку ми мріяли:

 • Чітка політична стратегія, що включає в себе волонтерів
 • Зосередження правління на стратегії і відхід від діяльності
 • Сильний бренд роботодавця
 • Чітка організаційна структура, що відповідає усім законодавчим і моральним очікуванням

Упродовж останніх трьох років ми розібралися в усьому, сформулювали нове бачення, встановили цілі і розробили чіткий план дій, і в той же час, лишилися спритними до впровадження нових можливостей. Ми повністю перетворили нашу організацію, ми ставили під питання все, але вийшли сильнішими. За цей час ми згуртувалися, вирішили пройти складні часи, змінити все, але ми зробили це як гурт, що підтримував один одного.

Я вважаю, що нам вдалося. Сьогодні Вікімедіа Франція сильна й ефективна, і справді крута організація для вступу.

Організація з чіткою метою, що підтримує місцевих волонтерів. Жоден проект не починається без участі волонтерів, будь то Wikicheese чи WikiMooc, чи будь-який інший проект.

Ми досягли успіху, але що важливіше, ми багато навчилися.

Відповідність критеріям

Я повністю відповідаю критеріям довіреної особи Фонду Вікімедіа.

Підтримка

 • Кандидатуру Кристофа підтримує Wikimedia UK. Від імені ради повірених WMUK --MichaelMaggs (talk) 08:18, 19 February 2016 (UTC)
 • Підтримка від Вікімедіа Франція

Вікімедіа Франція вірить, що відповідальне лідерство, політична відвага і ефективна комунікація можуть допомогти з розв'язанням поточних викликів, що стоять перед ФВМ. Протягом місяців ми стежили за тим, як деградує ситуація в ФВМ, і ми знаємо має значний негативний вплив не лише на окремих осіб, а й на діяльність афіліатів і на сам рух загалом.

Кристоф, що був волонтером протягом 12 останніх років і членом правління Вікімедіа Франція протягом останніх 10 років, продемонстрував усі якості, які ми вважаємо необхідними для впровадження позитивної зміни. Ми також віримо, що ця зміна може прийти лише від людей, що походять ззовні поточної ситуації. Існує настійна необхідність, щоб рада ФВМ повністю переглянула свої цілі в питаннях управління, з точки зору як брендингу її працівників, так і загальної стратегії.

Наші минулі проблеми з управлінням, які йому вдалося вирішити, його участь у міжнародних справах і його посвячення свого часу нашій організацій і руху, коли ми потребували його, демонструють зразкове лідерство Кристофа і його піклування про добробут ширшого руху.

Ми переконані, що його особистість і досвід будуть цінним активом для Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усе правління Вікімедіа Франція підтримує номінацію Кристофа на відкриту посаду в Раді ФВМ.

— Від імені Ради повірених Вікімедіа Франція-- ShreCk / Emeric Vallespi (talk) 17:45, 18 February 2016 (UTC).
 • Від імені Праління Вікімедіа Австрія я висловлюю нашу підтримку кандидатури Кристофа -- Alexander Wagner / AleXXw (talk) 17:34, 29 February 2016 (UTC)[reply]
 • Вікімедіа Аргентина підтвердила підтримку кандидатури Кристофа одноголосно, на зібранні правління 27 лютого. Досвід Кристофа, його візія і невичерпна відданість рухові Вікімедіа та його організаціям будуть безцінним активом для Ради ФВМ у скрутний час. --Galio (talk) 19:09, 29 February 2016 (UTC)[reply]
 • Вікімедіа Мексика довіряє Кристофу і впевнена в його навичках і здатності піти назустріч цьому виклику. Ми віримо, що він може репрезентувати розмаїття руху, включно з афіліатами Глобального Півдня. Вікімедіа Мексика підтримує його кандидатуру. Від імені правління, --ProtoplasmaKid (WM-MX) (talk) 04:07, 3 March 2016 (UTC)[reply]
 • Від імені Правління Вікімедіа Чилі, я висловлюю нашу підтримку кандидатурі Кристофа, що затверджено 3 березня 2016 року на засіданні Правління WMCL. --Warko (talk) 22:59, 3 March 2016 (UTC)[reply]
 • На публічній зустрічі Wikimedia NYC у березні 2016 учасники взяли участь у відкритому голосуванні за підтримку участі Кристофа як кандидата на цих виборах. Це є частиною політики нашого відділення із заохочення більш різноманітного та прозорого процесу виборів до Ради ФВМ.--Pharos (talk) 17:34, 18 March 2016 (UTC)[reply]