Група користувачів «Вікімедіа MA»

This page is a translated version of the page Wikimedia MA User Group and the translation is 31% complete.
Outdated translations are marked like this.
Main Page Main PageProjects ProjectsEvents EventsReports ReportsPolicies PoliciesMembers MembersDiscussion Discussion

Група користувачів «Вікімедіа MA» — це група користувачів-вікімедійців, метою якої є підтримка проектів Вікімедіа в Марокко, підтримка марокканських вікіпедистів та перетворення у визнане регіональне відділення в Марокко. Комітет з приєднання ФВМ офіційно визнав групу в жовтні 2015 року.

Mission

Wikimedia MA User Group seeks to contribute actively to the dissemination, improvement and advancement of free knowledge and culture through the development and distribution of encyclopedias, collections of quotations, books and other educational compilations of documents, especially in the languages spoken in Morocco.[1]

Goals

The user group aims to support Wikimedia projects that are directly or indirectly related to Morocco. It also aims to support Moroccan Wikimedians and to become in the near future a recognized chapter of Wikimedia in Morocco.

Objectives

 • Активна участь у розподілі, покращенні та просуванні вільних знань та культури через розвиток та поширення енциклопедій, колекцій цитат, книжок та інших освітніх збірок документів, особливо тими мовами, які поширені в Марокко (арабська, берберські мови, французька та англійська — залежно від потреб), — праць, які:
 • доступні завдяки інтернет-технологіям та подібним речам — за умови, що доступними є джерела даних, використовується вільний формат, та є доступ до таких праць, не обмежений будь-якими технічними рамками;
 • вміст цих праць має бути вільним, або за умовами ліцензування, або завдяки обмеженням та сфері впливу правил, якими регулюється авторське право. Що мається на увазі під словом «вільний»:
 • вільне використання таких праць, насолоджуючись усіма вигодами від їх використання;
 • вільне вивчення цих праць та застосування знань, отриманих з їх допомогою;
 • вільне створення та поширення копій інформації чи нетекстових творів — в цілому, чи частинами;
 • вільне внесення змін та покращень, а також поширення похідних праць;
 • пряма й непряма популяризація та підтримка проектів Фонду Вікімедіа;
 • збір коштів на виконання цих цілей;
 • опікування взаємовідносинами та культурним обміном з іншими закордонними публічними чи приватними установами та керівними інстанціями.

Проекти та діяльність

Діяльність групи

Група користувачів «Вікімедіа MA» планує проведення популяризаторських заходів, таких як редакторські марафони та навчальні сесії по всій країні, на яких досвідчені редактори та новачки зможуть спільно наповнювати проекти Вікімедіа. Ми також плануємо роботу з різними установами з метою покращення якості вмісту Вікіпедії:

 • Редакторські марафони — аби допомогти новим вікіпедистам освоїти методи редагування, та збагатити вміст статей про Марокко чи попрацювати над певною темою та розвинути її.
 • Зустрічі — для того, щоб вікімедійці Марокко змогли обмінятися ідеями та дізнатися, яка підтримка їм необхідна для продовження редагування Вікіпедії.
 • Редакторські конкурси для заохочення існуючих користувачів до редагування Вікіпедії та для залучення нових користувачів.
 • Подорожі з метою виконання фотознімків та фотоконкурси для заохочення користувачів до завантаження фотографій на Вікісховище.

Ймовірні проекти

By year

Contact information

Контакти

Social Media

Пропоновані місця розташування штаб-квартири

Annual Reports

References