https://en.wikipedia.org/wiki/Cock_and_ball_torture

Yayımlanan içeriklerin geri alınmasıEdit

Merhaba Primat. Wikimedia projelerinde paylaştığınız her şey, isteyen herkesin değiştirerek ya da bütünüyle kopyalayarak herhangi bir ortamda yayımlamasına izin veren bir lisans (CC BY-SA) ile korunmaktadır. Bu, değişiklikleriniz üzerindeki haklardan vazgeçtiğiniz ve değişikliklerinizin özgürce kullanılabileceği anlamına gelir. Bu nedenle, mesaj sayfalarına yazmış olduğunuz yazıları doğrudan silmek yerine ilgili içeriğin silinmesini iletişime geçtiğiniz kullanıcıdan istemek daha uygun bir yaklaşım olacaktır. --Victor Trevor (talk) 15:26, 12 May 2022 (UTC)

@Victor Trevor yalnızca ilk bakışta orada olmak istemiyorum(garip yazdım evet). geçmişte duruyor zaten. -ki yazdıklarımız uçmamalı. hepsi herkes için bir anı. iyi akşamlar... Modern primat (talk) 20:18, 16 May 2022 (UTC)
gerçi.. bundan yazı edilmemiş... o zaman açıklayım. bence kullanıcı ileti sayfalarındakiler iki kullanıcı arasında bir sözleşme gibi. herhangi bir taraf feshedebilir. -ki geçmişte de yer alıyor... Modern primat (talk) 20:23, 16 May 2022 (UTC)

Removal of linksEdit

As requested, the reason for the removal of the links at the top of this page are per policy (i.e. content deemed not acceptable by our inclusion policy), however I agree a link to an English Wikipedia article is reasonable, if you really want that. I would recommend you take the time to read what Meta is notTNT (talk • she/her) 15:26, 17 May 2022 (UTC)

@TheresNoTime, his main purpose is harassment. I know him from Trwiki. Kadı Message 20:55, 18 May 2022 (UTC)
https://meta.wikimedia.org/w/index.php?title=Steward_requests/Global&oldid=23286115#Global_lock_for_Modern_primat Modern primat (talk) 21:33, 18 May 2022 (UTC)