User:Tangotango/Mayflower/Translation/tr

Thank you for translating the Mayflower interface.

Please note that the localizations are not updated automatically for security reasons. Please notify me if you make any edits to this translation. Thank you!

<?php
/*
Mayflower - Turkish language file 2.00 //<-- Leave the version number alone
*/
//Write this in your language:
$lang['MF_TRANSLATOR'] = 'Turkish translation by <a href="http://meta.wikimedia.org/wiki/User:Denisutku">denisutku</a>';

$lang['MF_SEARCH'] = 'Ara';
$lang['MF_ADVANCED_SEARCH'] = 'Gelişmiş arama';
$lang['MF_NEWEST_FIRST'] = 'Önce yeniler';
$lang['MF_RELEVANT_FIRST'] = 'Önce en alakalılar';

$lang['MF_SEARCHING'] = 'Lütfen bekleyin, "%s" araması yapılıyor...';
$lang['MF_QUERY_PROMPT'] = 'Aradığınız dökümanı tanımlayan bir iki kelime giriniz:';
$lang['MF_SHOW'] = 'Göster:';

$lang['MF_FATAL'] = 'Mayflower korkunç bir hatayla karşılaştı. Rapor edilen hata: %s.'
.' Bu hata muhtemelen geçici ve kısa zamanda onarılacaktır.';

$lang['MF_ALL_STOPWORDS_C'] = 'Aranabilecek kelime yok';
//Leave the example words (and, or, wikimedia, license, etc.) in English.
//You may like to add a line telling users to use English for best results.
$lang['MF_ALL_STOPWORDS'] = '

Üzgünüz, aradığınız tüm kelimeler geçersiz. Mayflower çok kısa kelimeleri ve resim açıklamalarında çok sık geçen kelimeleri, performans ve kullanışlılık açısında sorun yarattığı için geçersiz kabul eder.

  • Latin karakterler dışında karakter kullanmaktan kaçının
  • Bir veya iki harfli kelimelerden kaçının
  • Sık kullanılan kelimelerden kaçının ("ve", "and", "or", etc.)
  • Resim açıklamalarında sık kullanılan kelimelerden kaçının ("wikimedia", "license", etc.)

Bu kısıtlamaların bazı aramaları zorlaştırdığının farkındayız. Ama ne var ki, bu kısıtlamalar performans açısından gerekli ve sizden anlayış bekliyoruz.

'; $lang['MF_TOO_MANY_USERS_C'] = 'Ooo, çok fazla kullanıcı'; $lang['MF_TOO_MANY_USERS'] = '

Maalesef, bu alete olan talep sunucu yöneticisinin izin verdiğinden fazla. Lütfen sayfayı tekrar tekrar yenilemeyin, çünkü bu hareket sunucuyu daha da çok zorlayacaktır.

Alternatif olarak, Wikimedia Commons\'ın sunduğu <a href="http://commons.wikimedia.org/wiki/Special:Newimages">Galleri araması</a>nı deneyebilisiniz.

Bu rahatsızlıktan dolayı özür diliyoruz ve sabırlı olmanızı rica ediyoruz.

'; $lang['MF_NO_RESULTS_FOUND_C'] = 'Hiç sonuç yok'; $lang['MF_NO_RESULTS_FOUND'] = '

Üzgünüm ama "%s" hakkında hiçbirşey bulamadık.

  • Kelimeleri doğru yazdığınızı tekrar kontrol edin
  • Sorgu için kullandığınız kelimelerin eş anlamlılarını kullanmayı deneyin
  • Birden çok kelime girdiyseniz, kelime sayısını azaltmayı deneyin
  • Eğer gelişmiş arama kullandıysanız, parametreleri çıkartarak tekrar deneyin
'; $lang['MF_RESULT_COUNT_PLURAL'] = '"%2$s" için %1$s sonuç bulundu'; $lang['MF_RESULT_COUNT_SINGLE'] = '"%s" için 1 sonuç bulundu'; /* Details view */ $lang['MF_DETAILS_NOCATS'] = 'Kategori yok'; $lang['MF_DETAILS_CATSPREFIX'] = 'Kategoriler:'; /* Suggestions bar */ $lang['MF_RELATED_CATS'] = 'İlgili kategoriler:'; /* Pagination */ $lang['MG_PAGN_PREV'] = 'Önceki'; $lang['MG_PAGN_NEXT'] = 'Sonraki'; /* Advanced Search */ $lang['MF_SEARCH_FOR'] = 'Bunu ara'; $lang['MF_SEARCH_HINT'] = 'En iyi sonuçlar için mümkün olduğunca az kelime girin'; $lang['MF_CATEGORIES'] = 'Kategoriler'; $lang['MF_SHOW_FILES_IN'] = 'Buradakileri göster'; $lang['MF_EXCLUDE_FILES_IN'] = 'Şuradakileri gösterme'; $lang['MF_CAT_HINT'] = 'Kategorileri "|" karakteri ile ayırın'; $lang['MF_FILE_TYPE'] = 'Döküman tipi'; $lang['MF_FILE_SIZE'] = 'Döküman boyutu'; $lang['MF_LARGER_THAN'] = 'Bundan büyük'; $lang['MF_SMALLER_THAN'] = 'Şundan küçük'; $lang['MF_KILOBYTE'] = 'KB'; $lang['MF_UPLOADED_BETWEEN'] = 'Yüklenme tarihi'; $lang['MF_DATE_HINT'] = 'Format: YYYY/MM/DD-YYYY/MM/DD (e.g. 2007/12/31-2009/01/28)'; $lang['MF_SORT_ORDER'] = 'Sıralama'; $lang['MF_NUMBER_OF_PAGES'] = 'Sonuç sayısı'; $lang['MF_NOP_LEADER'] = 'Göster'; $lang['MF_NOP_TRAILER'] = 'sayfa başına'; $lang['MF_NOP_UNITS'] = ' sonuç'; $lang['MF_DISPLAY_DETAILS'] = 'Ayrıntıları göster'; $lang['MF_NOSHOW_LC'] = 'Lisans veya kategorileri gösterme'; $lang['MF_SHOW_L'] = 'Lisans işaretini göster'; $lang['MF_SHOW_C'] = 'Lisans işaretini ve kategoriyi göster'; /* Licenses */ $lang['MF_LIC_PD'] = 'Kamu malı'; $lang['MF_LIC_BY'] = 'Atıf şart'; $lang['MF_LIC_SA'] = 'Paylaşım-gibi'; $lang['MF_LIC_GFDL'] = 'GFDL, GPL veya muadili'; $lang['MF_LIC_FU'] = 'Telifli serbest kullanım'; /* File types */ $lang['MF_FT_any'] = 'Tüm türler'; $lang['MF_FT_img'] = 'Resimler'; $lang['MF_FT_aud'] = 'Ses dosyaları'; $lang['MF_FT_vid'] = 'Vidyo dosyaları'; $lang['MF_FT_doc'] = 'Dökümanlar'; $lang['MF_FT_BITMAP'] = 'Bitmap resim'; $lang['MF_FT_DRAWING'] = 'Çizim'; $lang['MF_FT_AUDIO'] = 'Ses dosyası'; $lang['MF_FT_VIDEO'] = 'Vidyo dosyası'; $lang['MF_FT_DOCUMENT'] = 'Döküman'; $lang['MF_FT_TEXT'] = 'Basit yazı dosyası'; $lang['MF_FT_MULTIMEDIA'] = 'Multimedya dökümanı'; $lang['MF_NO_QUERY_SPECIFIED_C'] = 'Belirtilmiş sorgu yok'; $lang['MF_NO_QUERY_SPECIFIED'] = '

Lütfen sağ-üst köşedeki kutucuğa bir iki kelime yazın ve Ara düğmesine basın.

'; /* New in advanced */ $lang['MF_SHOW_POPUP'] = 'Ayrıntıları yeni pencerede göster (Javascript gerektirir)'; $lang['MF_NO_PREVIEW'] = 'Ön izleme yok'; ?>