Translation teams/tr

English:

Turkish Translation Team

This is the place where Turkish translation team organized. All plans, updates, news related to Turkish translation is posted here.

Turkish translation team is a voluntary group, which is responsible for translating the Wikimedia Foundation related pages to Turkish and Turkish project pages to other languages (mainly English). The purpose of this group is to keep the Turkish speaking wikimedians informed about the Wikimedia Foundation's projects and also let them easily find their path and contribute in Meta affairs by doing this translations.

Türkçe:

Türkçe Çeviri Takımı

Burası Türkçe çeviri takımının organize olduğu yerdir. Türkçe çeviri ile ilgili her türlü haber, yenilik ve planlar burada yapılmaktadır.

Türkçe çeviri takımı, Wikimedia Vakfı'yla ilgili sayfaların Türkçe'ye, Türkçe Wikimedia projeleri ile ilgili sayfaların da (başta İngilizce olmak üzere) diğer dillere çevrilmesinden sorumlu olan gönüllü bir gruptur. Bu grup yaptığı çeviriler ile, Türkçe konuşanların Wikimedia Vakfı'nın projelerinden haberdar olmasını ve Meta'da ki konulara dahil olmasını amaçlar.

Interwiki Translation Team

edit
edit

News & updates

edit

Çevirilecek sayfalar

edit

Hemen hemen tüm sayfalar. Öncelikli olarak Vakıf ile ilgili önemli sayfalar. Ardından Meta'daki idari işler ile ilgili sayfalar. Ve ardından geri kalan sayfalar. Bu projenin arkasındaki amaç siteye giren Türkçe anadilli kullanıcılar için Ana Sayfa'dan başlayan ve hiç bitmeyen bir yol hazırlamaktır. Türkçe anadilli bir kullanıcının başka hiç bir yabancı dil bilmeden Meta-Wiki'nin tamamını dolaşabilmesini istiyoruz. Diğer bir deyişle, tüm siteyi tercüme etmek ve mümkün olan en çok sayıda insanı Wikimedia Vakfı'na kazandırmak istiyoruz.

Unstrip size limit exceeded (5,000,000)