Template:Grants/Index/Stages/Review/cs

This page is a translated version of the page Template:Grants/Index/Stages/Review and the translation is 100% complete.

Tato stránka dokumentuje proces programu WMF Project a Event Grants. Pro více informací se přejděte na stránku Granty:PEG !

Prosím neupravujte tuto stránku. Pokud máte návrh, vytvořte prosím diskusní stránku.


Toto je fáze, kdy komunita projednává váš návrh grantu a zjistíte, zda bude financován.

Další informace o tomto procesu specifickém pro váš program naleznete v posouzení .

Grant review Způsobilost
WMF bude muset zjistit, zda jste způsobilí , abyste mohli požádat o financování nebo získat grant. Chcete-li skutečně získat finanční prostředky, musíte i nadále při procesu kontroly zůstat způsobilí.
Grant review Diskuze
Zapojte se aktivně do procesu kontroly vašeho programu a odpovězte na jakékoli dotazy nebo připomínky od vašeho výboru nebo od zaměstnanců WMF. Proces kontroly se u každého programu liší.
Grant review Revize
U některých grantových programů můžete mít v některých fázích procesu přezkumu možnost změnit svůj požadavek. U ostatních programů budete možná potřebovat povolení k provedení jakýchkoli změn po odeslání žádosti. Po přijetí rozhodnutí nelze vaši žádost o grant změnit, pokud nepožádáte a neobdržíte povolení od WMF k provedení změny.
Grant review Rozhodnutí
WMF oznámí rozhodnutí o vaší žádosti o finanční prostředky a změní stav stránky vaší žádosti tak, aby se rozhodnutí zobrazilo. WMF vám také písemně oznámí rozhodnutí a budete muset odpovědět na žádosti WMF o informace, abyste mohli přijmout a dokončit váš grant, pokud je financován.