Template:Centralnotice-intro/sandbox

This page is a translated version of the page Template:Centralnotice-intro/sandbox and the translation is 100% complete.

[edit] Toto rozšíření umožňuje správcům vytvářet a upravovat bannerové kampaně ve více wiki. Dokumentaci najdete na Help:CentralNotice.

Případná oznámení přidávejte do kalendáře CentralNotice a případné změny před jejich provedením projednejte se zadavatelem projektu. Viz také pokyny pro používání CentralNotice a pokyny pro bannery.

Aktuální nastavení cache: Bannery: 10 min server, 0 min klient, Geo: 0 min. Poznámka: Kampaně se neukládají do cache - do cache se ukládají bannery přiřazené kampaním.

Testování: Afar Wikipedia (aawiki) a mnoho dalších byly uzavřeny, ale jsou stále fungující a lze na ně cílit kampaně CentralNotice. Alternativně můžete testovat na test.wikipedia.org, ale všimněte si, že se spouští zcela samostatná instance CentralNotice.

Mimořádné události: Jakýkoli naléhavý problém týkající se probíhající kampaně nebo živého banneru je třeba nahlásit na #wikimedia-fundraisingpřipojit se nebo na jseddon(_AT_)wikimedia.org.

Template documentation
This templates adds a custom intro page to Special:CentralNotice.

See discussion here.

After changes the page must be marked for translation (this needs to be done by a translation administrator; they can be reached at Meta talk:Babylon). It may take a few minutes to display at Special:CentralNotice due to caching/until fuzzy bot updates the translation subpages. It is included via MediaWiki:Centralnotice-navbar using autotranslate.