Meta:Babylon/překlady/noví překladatelé/dokumentace

This page is a translated version of the page Meta:Babylon/Translations/New translators/Documentation and the translation is 100% complete.

Zpět na vstupní stránku

Překládání dokumentace

Dokumentace na stránkách Wikimedie je jak o nástrojích, které editoři používají, tak o tom, jak hnutí funguje. Je důležité, aby byla k dispozici v jazycích editorů, aby mohli lépe fungovat. Dokumentace o nástrojích a způsobu hostování funkce wiki je na MediaWiki.org. Dokumentace o hnutí je hostována zde na wiki, kterou nazýváme Meta.

K odběru oznámení se můžete přihlásit na Special:TranslatorSignup. Některé požadavky jsou také zasílány na [$1 Wikimedia Translators mailing list]. Můžete také najít starší nepřeloženou technickou dokumentaci. Chcete-li ji přeložit do svého jazyka, zadejte kód vašeho jazyka.

Pokud nejste obeznámeni s podmínkami Wikimedie, existuje slovníček, který může mnohé vysvětlit. Nápověda:Rozšíření:Translation/Translation Example je úvodem k rozšíření Translate s příklady.

Pokud potřebujete pomoc, můžete o ni požádat zde:

Podporované jazyky na Meta vám mohou pomoci najít jiné editory, kteří překládají texty hnutí Wikimedia do vašeho jazyka.

Podporované jazyky na MediaWiki.org vám mohou pomoci najít jiné editory, kteří překládají softwarovou dokumentaci do vašeho jazyka.