Fundraising/Translation/Problems donating/lv

This page is a translated version of the page Fundraising/Translation/Problems donating and the translation is 90% complete.
Outdated translations are marked like this.

Vai šī tīmekļa vietne ir droša?

Wikimedia Foundation ziedošanas tīmekļa vietne ir ārkārtīgi droša, un to nodrošina Verisign Trusted. Noklikšķinot uz reklāmjoslas vai izmantojot ziedošanas saiti, lapa, kurā nonākat, ir drošā vietnē (https); visa informācija ir šifrēta un tiek apstrādāta, ievērojot augstākos datu aizsardzības standartus.

Maksājumu metodi, kurai es dodu priekšroku, Wikimedia Foundation nepiedāvā.

Atvainojamies, ka šobrīd nevaram jums piedāvāt jūsu izvēlēto maksājumu metodi. Taču mēs ceram, ka turpmākajās līdzekļu vākšanas kampaņās varēsim piedāvāt papildu ziedošanas iespējas un ziedošanu papildu valūtās. Skatiet pilnu sarakstu ar citiem ziedošanas veidiem.

Kāpēc mans ziedojums, izmantojot kredītkarti/debetkarti, tika noraidīts?

Ja jūsu mēģinājums ziedot bijis neveiksmīgs, lūdzu, pārbaudiet debetkarti/kredītkarti, ņemot vērā zemāk minēto:

  • Jūsu kredītkartei/debetkartei jābūt lietojamai starptautiski. Kartes, kas lietojamas tikai valsts iekšienē (vietējās maksājumu kartes), var netikt pieņemtas. Lūdzu, sazinieties ar savas bankas pārstāvi un pieprasiet starptautiskas piekļuves iespējošanu.
  • Kredītkartes no ASV, Apvienotās Karalistes un Kanādas tiks pieņemtas tikai to izcelsmes valstī.
  • Šobrīd var netikt pieņemtas visas virtuālās kartes. Virtuālās kartes bieži tiek lietotas pirkumiem tiešsaistē, lai aizsargātu jūsu fiziskās kartes sensitīvo informāciju. Tomēr esiet drošs, ka ziedojumus apstrādā profesionāli, pilnībā atbilstoši apstrādātāji un jūsu informācija ir ārkārtīgi droša. Tāpēc gadījumā, ja jūsu virtuālā karte tiek noraidīta, lūdzu, mēģiniet tās vietā izmantot tradicionālu kredītkarti/debetkarti.

Ja lietojat debetkarti, lūdzu, ņemiet vērā, ka drošības kods (CVV) nav obligāts. Ja jūsu debetkartei nav CVV, vienkārši izlaidiet šo lauku.

  • Jūsu banka var būt apturējusi darījumu. Tas ir īpaši iespējams, ja ziedojat Wikimedia pirmo reizi. Lūdzu, sazinieties ar bankas pārstāvi un pieprasiet atbloķēt turpmākos darījumus ar Wikimedia, lai turpmākie ziedojumi tiktu apstrādāti. Ja jūsu banka vai kredītkartes nodrošinātājs nespēj noteikt problēmas cēloni, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot e-pasta adresi problemsdonatingwikimedia.org. Savas drošības dēļ, lūdzu, neiekļaujiet kredītkartes numuru e-pasta ziņojumā.

Kāpēc mans ziedojums, izmantojot PayPal, tika noraidīts?

Ja jūsu ziedojums, izmantojot PayPal, ir noraidīts vai jūsu periodiskais abonēšanas ziedojums ir atcelts, lūdzu, sazinieties ar PayPal klientu palīdzības dienestu, lai iegūtu vairāk informācijas. Varat arī tieši zvanīt PayPal pa tālruni 888-221-1161 vai 402-935-2050, ja atrodaties ārpus ASV. Zemāk minēti daži biežāk sastopamie iemesli, kāpēc neizdodas veikt ziedojumus.

  • Reizēm PayPal pieprasa rezerves maksājumu metodi dažādu iemeslu dēļ, piemēram, sasniedzot ikmēneša izdevumu slieksni vai veicot pārskaitījumu. To varat atrisināt, pievienojot savam kontam rezerves maksājumu metodi.
  • Laiku pa laikam PayPal var ziņot par kļūdu - attiecīgajā valstī tas ziedojumus neapstrādā. Tomēr, iespējams, jūs saņemat šādu ziņojumu, jo PayPal no jums ir nepieciešama papildu personas identificēšanas informācija. Lūdzu, sazinieties ar klientu palīdzības dienestu, lai uzzinātu vairāk. Tas ir plaši izplatīts atsevišķās Āzijas daļās un Klusā okeāna salās.
  • Lūdzu, ņemiet vērā, ka valstu iekšējo noteikumu dēļ mēs vairs nevaram apstrādāt PayPal ziedojumus no Japānas un Singapūras.

Esmu saņēmis kļūdas ziņojumu, bet izrakstā joprojām redzu maksājumu.

  • Ja esat saņēmis kļūdas ziņojumu, kurā teikts, ka jūsu darījums netika pieņemts, Wikimedia Foundation nav apstrādājis vai pieņēmis jūsu ziedojumu. Lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot e-pasta adresi problemsdonatingwikimedia.org, lai iegūtu vairāk informācijas par savu ziedojumu. Lūdzu, neiekļaujiet kredītkartes numuru e-pasta ziņojumā.
  • Iespējams, jūsu bankas kartes izrakstā tiek parādīts maksājums, jo tā ir standarta procedūra jebkuram tiešsaistes darījumam. Ja ziedojums nav veikts, jūsu banka atbrīvos šos līdzekļus aptuveni 3-5 darba dienu laikā atkarībā no noteikumiem. Ja vēlaties mēģināt ziedot vēlreiz, lūdzu, skatiet ziedošanas veidu lapu ar visu iespēju aprakstu.

Kāpēc ziedošanas veidlapa nepieņem manu informāciju?

Lūdzu, pārliecinieties, ka jūsu pārlūks ir atjaunināts, ir iespējots JavaScript un noteiktus domēnus neesat iekļāvis baltajā sarakstā. Tāpat pārliecinieties, ka visos laukos esat pareizi ievadījis informāciju, pārbaudiet e-pasta adreses rakstību un ciparu skaitu kredītkartes numurā. Ņemiet vērā, ka papildu atstarpes šajos laukos var radīt kļūdu.

Kāpēc saņēmu brīdinājumu/kļūdas apliecinājumu, mēģinot ziedot?

Ja, mēģinot ziedot, redzat brīdinājumu/kļūdas apliecinājumu, iespējams, jūsu pārlūka versija ir novecojusi. Lūdzu, atjaunojiet pārlūku uz jaunāku versiju vai izmantojiet citu pārlūku.

Kāpēc ziedošanas veidlapā nav redzama mana valūta vai valsts?

Ziedošanas reklāmjosla, uz kuras noklikšķinājāt, ir izveidota tā, lai noteiktu ģeogrāfisko atrašanās vietu, balstoties uz IP adresi, ko nodrošina jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs. Nelielam skaitam ziedotāju rodas problēmas, ja tiek noteikta ģeogrāfiskā atrašanās vieta, izmantojot IP adresi, un viņiem nepieciešama mītnes zemei specifiska reklāmjosla – tā parasti ir problēma, dodoties ceļojumos. Šādā gadījumā, lūdzu, nosūtiet līdzekļu vākšanas darba grupai e-pasta ziņojumu uz adresi donatewikimedia.org. Noteikti norādiet savu mītnes zemi un/vai valūtu, lai mēs varētu nosūtīt jums pareizo ziedošanas tīmekļa adresi.

Kā varu atjaunināt/atcelt periodisko ziedojumu?

Lai uzzinātu, kā atcelt vai atjaunināt periodiskos maksājumus, skatiet Periodisko ziedojumu atcelšana vai maiņa.

Vai joprojām pastāv problēmas?

Wikimedia Foundation līdzekļu vākšanas darba grupa ir neliela, tāpēc, lūdzu, izlasiet augstāk norādītos tipiskos jautājumus. Lūdzu, izskatiet arī bieži uzdotos jautājumus, jo tas var palīdzēt atrisināt radušās problēmas. Ja jums joprojām ir šaubas vai nepieciešama palīdzība sava darījuma izsekošanā, lūdzu, rakstiet uz e-pasta adresi donatewikimedia.org.