Election candidates 2006/Cimon Avaro/Cs

Cimon AvaroEdit

Potvrzeno --Aphaia 14:12, 5 August 2006 (UTC)


Uživatel Cimon Avaro
Skutečné jméno Jussi-Ville Heiskanen
 
Bydliště Helsinky, Finsko
Věk 40 ½
Uživatelská stránka (stránky) en:User:Cimon Avaro, fi:User:Cimon Avaro (mám však ještě mnoho dalších, které nevyužívám)
Účastník projektů Wikimedia od 13. dubna 2003 (pár dní předtím jsem editoval anonymně)
Projekty, kterých se účastním anglická a finská Wikipedie, anglické Wikiquote (také mám několik editací ve skotské a simple Wikipedii a přidávám interwiki alespoň do desítky dalších)
Jazyky, ve kterých přispívám finština, angličtina, skotština
Odkaz(y) na seznam příspěvků Anglická Wikipedie, finská Wikipedie, anglické Wikiquote, Meta
Prohlášení  
Musíme
přemostit propast mezi Nadací Wikimedia a komunitami. Budu sledovat IRC kanály, E-mail a diskusní skupiny Wikipedie a snažit se o toto přemostění. Budu mluvit s každým člověkem, který chápe cenu mise Nadace.
Příspívám
hlavně do anglické Wikipedie, kde jsem vytvořil doporučení en:WP:BITE (Buďte vstřícní k nováčkům) a "Údržbu". Moje editace článků nevydrží stále; tyto dva příspěvky ano.
Předchozí volby
v prvních volbach jsem se snažil rozhýbat diskusi a držet ji živou. V druhých volbách potřebovalo zdraví Nadace výzvu ve formě dobrých kandidátů. A teď je třeba prosadit správný směr naši mise tak, aby prospěla celému lidstvu.
Dlouhodobá vize
Projekty Nadace přestojí staletí; každá editace, i nejmenší poznámka pod čarou, bude prověřena věčností. Nadace je dominantní silou internetu a způsob našeho vedení bude internet ovlivňovat; náš cíl je jednoduchý: "děláme Internet lepším". Jak budeme pokračovat, spojíme síly s dalšími organizacemi, jako jsou Electronic Frontier Foundation, Free Software Foundation, Software Freedom Law Center a Creative Commons.
Nadace Wikimedia Foundation
nesmí "dělat žádné zlo". Dohlíží a stará se o zdroje a přínosy jí svěřené, jako jsou její obchodní známky, projekty, jejich principy a obsah, a chrání je před zneužitím a oslabením. Licencování by mělo být prováděno případ o případu s přihlédnutím k daným kulturním a právním modelům, ne podle jediného postupu.
The committees shall be overseen by the board, so they conform with our mission.
Dotazy pokládejte zde User:Cimon Avaro/Candidacy_2006