Категорија:Предлошки

This page is a translated version of the page Category:Templates and the translation is 100% complete.
Other languages:
Translate
Страницава е категорија.

Категоријава ги содржи сите предлошки на Мета што се преведени на македонски, како и други страници преведени на тој јазик, предвидени за превметнување користејќи {{TNT|Name}}, при што Име е називот на основната страница без јазичната наставка „/mk“.

Subcategories

This category has the following 14 subcategories, out of 14 total.

G

H

I

L

N

Pages in category "Категорија:Предлошки"

The following 5 pages are in this category, out of 5 total.