Категорија:МедијаВики

This page is a translated version of the page Category:MediaWiki and the translation is 100% complete.
Other languages:
Translate
Страницава е категорија.

Оваа категорија содржи страници и поткатегории за програмот МедијаВики на кој работат Викимедиините проекти.

Subcategories

This category has the following 2 subcategories, out of 2 total.

D

H

Content pages in category "Категорија:МедијаВики"

This category contains only the following page.