Категорија:Прибирање средства

This page is a translated version of the page Category:Fundraising and the translation is 100% complete.
Wikimedia Commons

Страници поврзани со подготовките, спроведувањето и анализата на потфатите за собирање средства на Фондацијата Викимедија.

Subcategories

This category has the following 2 subcategories, out of 2 total.