کمیته وابستگی ها/ قطعنامه ها/گروه کاربری ویکی مدیان ایرانی - تایید رابط، جولای 2015

در حالیکه:
  1. شناسایی گروه های کاربری ویکی مدیا به عهده کمیته وابستگی است.
  2. دو عضو کمیته وابستگی که به‌عنوان رابط برای یک برنامه گروه کاربر ویکی‌مدیا منصوب شده‌اند، می‌توانند در ابتدا این برنامه را تا یک سال تأیید کنند.
  3. برنامه «گروه کاربری ویکی‌مدین‌های ایرانی» توسط کمیته وابستگی‌ها بررسی شده و در در متا آن مورد بحث قرار گرفته است.
  4. حوزه فعالیت این گروه، که می‌توانید در صفحه متا آنها پیدا کنید، عبارت است از ""(الف) ترویج پروژه‌های ویکی‌مدیا و به طور کلی محتوای رایگان، برای تشویق استفاده از منابع ویکی‌مدیا در آموزش. (در مراکز فرهنگی، انجمن‌ها و دانشگاه‌ها)؛ (ب) کار تبلیغی در مدارس، دانشگاه‌ها و رسانه‌های اجتماعی برای اطلاع رسانی به مردم درباره ویکی‌پدیا و سایر پروژه‌های ویکی‌مدیا؛ (ج) ویرایش‌هایی برای کمک به ویکی‌پدیایی‌ها/ویکی‌مدیان‌ها برای غنی‌سازی محتوا. ؛ (د) شرکت در رویدادهای فرهنگی مختلف از جمله نمایشگاه کتاب ملی ایران و موارد دیگر؛ (ه) سفرهای عکاسی و آپلود آتون برای آموزش به کاربران نحوه آپلود تصاویر در مشترکات و نحوه استفاده از آن؛ و (و) حمایت جامعه: نظارت بر فعالیت های جاری و وضعیت توسعه پروژه های فارسی (و ویکی مازندرانی و گیلکی و کردی نیز)"; و
  5. نظر رابطین کمیته وابستگی که به این برنامه اختصاص داده شده است این است که این گروه شرایط لازم برای وضعیت گروه کاربر ویکی‌مدیا را دارد.

بنابراین باشه

تصمیم گرفت که «گروه کاربری ویکی‌مدین‌های ایرانی» به‌عنوان یک گروه کاربر ویکی‌مدیا برای یک دوره یک ساله قابل تمدید شناخته می‌شود که با امضای قرارداد گروه کاربر ویکی‌مدیا و آیین‌نامه رفتاری لازم‌الاجرا می‌شود.

منابع

Votes

  Resolution passed with 2 votes in favor, 0 votes against, 0 abstentions, 0 votes not cast, on 18 July 2015.