Przedstawiciele organizacji partnerskich w Radzie Powierniczej/2019/Nominacje

This page is a translated version of the page Affiliate-selected Board seats/2019/Nominations and the translation is 64% complete.
Outdated translations are marked like this.

Na tej stronie znajdzie się lista kandydatów do Rady Powierniczej Wikimedia Foundation wybieranych jako przedstawiciele organizacji partnerskich. Nominacje mogą być dodawane od 15 kwietnia do 30 kwietnia 2019. Tłumaczenia deklaracji wyborczych są mile widzaine.

  • Nominowani: prosimy o przesłanie deklaracji jak najszybciej, aby dać dość czasu na ich przetłumaczenie. Starajcie się używać prostego języka i krótkich zdań, aby praca tłumaczy była łatwiejsza.
  • Please keep the résumé + statement at max 500 words combined. It would be ideal if endorsements could also be included in that number.
  • As translations need to start soon after publishing your page, please consider your page final once it's published.
  • Pytania do kandydatów powinny być zadawane i odpowiedzi na nie zamieszczane na odpowiedniej stronie. Jest wysoce pożądane, by kandydaci odpowiedzieli na zadane pytania, w tym na pytania z puli pytań, jak też na pytania zadane indywidualnie.
  • Deklaracje poparcia przez organizacje powinny być dokonywane w odpowiedniej sekcji na stronie kandydata. Według aktualnej decyzji Rady Powierniczej "Każdy nominowany, aby jego kandydatura była ważna, musi mieć dwa (i tylko dwa) poparcia od dowolnego rodzaju organizacji partnerskich.", "Każda organizacja partnerska może poprzeć dwie i nie więcej niż dwie kandydatury." [1]

Kandydaci

11 candidates will appear on the ballot. Only user:Yithello did not receive two endorsements and will not appear on the ballot.


Uwagi

  1. Informacji o poparciu przez indywidualnych użytkoników nie należy zamieszczać na stronach kandydatów