Abstraktní Wikipedie/Aktualizace/2022-04-20

This page is a translated version of the page Abstract Wikipedia/Updates/2022-04-20 and the translation is 100% complete.
Aktualizace Abstraktní Wikipedie Translate

Abstraktní Wikipedie prostřednictvím e-mailového seznamu Abstraktní Wikipedie na IRC Wikifunkce na Telegramu Wikifunkce na Facebooku Wikifunkce na Twitteru Wikifunkce na Facebooku Wikifunkce na YouTube Webové stránky Wikifunkcí Translate

Vítej, Joshi! A nabíráme produktového manažera

Tento týden s radostí vítáme Joshe Minora v širším týmu na pozici skupinového produktového manažera! Vzhledem k tomu, že se tým rozrostl, nastal čas přidat specializovaného produktového manažera, který zajistí spuštění a růst Wikifunkcí. Zatímco budeme na tuto pozici najímat nové zaměstnance, Josh se zapojí. Jeho vzdělání v oblasti lingvistiky a dlouholeté zkušenosti s Nadací z něj dělají ideální osobu pro tuto roli. Nechte ho však, aby se představil svými vlastními slovy.

Ahoj!

V nadaci Wikimedia Foundation pracuji 6,5 roku a věnuji se produktovému managementu aplikací Wikipedie, zejména pro iOS. Pracoval jsem také na mnoha dalších strategických projektech a iniciativách, včetně prosazování lepšího strukturování našeho obsahu v rámci celé Wikimedie a jeho snadnějšího zpřístupnění a pochopení lidmi i stroji. A než jsem se přesunul do oblasti spotřebitelských aplikací, získal jsem bakalářský titul z lingvistiky a magisterský titul z počítačové lingvistiky a mnoho let jsem pracoval ve startupech zabývajících se technologiemi přirozeného jazyka a vyhledáváním informací. Koncept abstraktní Wikipedie jsem sledoval s velkým zájmem už od Dennyho prvního návrhu. Nyní pomáhám jemu a týmu najít seniorního produktového manažera na plný úvazek, který pomůže zajistit úspěšné spuštění Wikifunkcí a dlouhodobý dopad Abstraktní Wikipedie. Mezitím budu přispívat, kde se dá, a spolupracovat na tomto úžasném unikátním projektu. Ve volném čase tvořím umění a software a softwarové umění, procházím se s manželem po San Franciscu a mazlím se s naší kočkou.

Jsem také docela milý šéf. Takže pokud víte o někom, kdo chce hrát klíčovou roli v budoucnosti abstraktní Wikipedie a znalostního kapitálu a má produktové a relevantní technické zkušenosti, pošlete ho prosím na naše pracovní místo.

Jak řekl Josh, přijímáme zaměstnance na pozici Senior Product Manager pro Wikifunkce na plný úvazek. Prosím, předejte toto pracovní místo lidem, kteří by mohli mít zájem, a pokud máte zájem vy sami, přihlaste se. Mohl by vás také zajímat Joshův příspěvek o PMing in public, kde popisuje své zkušenosti s prací pro Wikimedia.

Prosím, připojte se ke mně a přivítejte Joshe v rozšířeném týmu!