Вибори до Фонду Вікімедіа 2015/Масові повідомлення/Розпочалося голосування щодо КРК

This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections 2015/MassMessages/FDC voting has begun and the translation is 100% complete.
Info The election ended 31 травня 2015. No more votes will be accepted.
The results were announced on 5 червня 2015. Please consider submitting any feedback regarding the 2015 election on the election's post mortem page.

Це — повідомлення від виборчої комісії Фонду Вікімедіа 2015. Доступні переклади.

Голосування розпочалося для користувачів, що відповідають критеріям, на виборах-2015 до Комітету з розподілу коштів (КРК) та омбудсмена КРК. Запитання і дискусії з кандидатами до Комітету з розподілу коштів (КРК) та на посаду омбудсмена КРК триватимуть і під час голосування. Номінації до Ради повірених прийматимуться до 23:59 UTC 5 травня.

Комітет з розподілу коштів (КРК) дає рекомендації щодо виділення фінансування організаціям руху Вікімедіа, які мають на це право. У Комітеті з розподілу коштів є п'ять вакансій.

Омбудсмен Комітету з розподілу коштів приймає скарги та відгуки про діяльність Комітету, на прохання Ради Повірених розшлядає скарги та щорічно готує звіти. Обирається одна людина.

Голосування триває з 00:00 UTC 3 травня до 23:59 UTC 10 травня. Натисніть тут, щоб проголосувати. Етап запитань і відповідей до кандидатів триватиме під час виборів. Натисніть тут, щоб поставити питання кандидатам до КРК. Натисність тут, щоб поставити питання кандидатам на посаду омбудсмена КРК. Детальнішу інформацію про кандидатів та вибори можна знайти на сторінці виборів-2015 до Комітету з розподілу коштів та сторінці виборів-2015 омбудсмена КРК на Мета-вікі.

Від імені виборчої комісії,
– Грегорі Варнум (Користувач:Varnent)
Волонтер-координатор, Виборча комісія Фонду Вікімедіа 2015 року

Розміщено MediaWiki message delivery 04:01, XX квітня 2015 (UTC) • ПерекластиДопомога