Wikimedia Foundation elections/2021/2021-08-20/Board voter e-mail/pl

This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections/2021/2021-08-20/Board voter e-mail and the translation is 90% complete.
Outdated translations are marked like this.

Zagłosuj w wyborach do Rady Powierniczej Wikimedia Foundation

Drogi $USERNAME,

Kontaktujemy się z Tobą, ponieważ jesteś jednym z uprawnionych do głosu wyborców w wyborach do Rady Powierniczej Wikimedia Foundation, które właśnie się rozpoczęły.

Wikimedia Foundation prowadzi projekty takie jak $ACTIVEPROJECT i jest kierowana poprzez Radę Powierniczą, będącą organem decyzyjnym Wikimedia Foundation. Dowiedz się więcej o Radzie Powierniczej.

W tym roku w głosowaniu społeczności mają zostać wyłonione cztery mandaty. O te miejsca ubiega się dwudziestu kandydatów z całego świata Dowiedz się więcej o kandydatach do Rady Powierniczej.

Dlatego Ty i ponad 70 000 innych członków społeczności na całym świecie jesteście proszeni o głosowanie. Głosowanie rozpoczęło się o 00:00 UTC 18go sierpnia i trwa do 23:59 UTC 31go sierpnia. Aby zagłosować, odwiedź stronę [$SERVER/wiki/Special:SecurePoll/vote/Wikimedia_Foundation_Board_Elections_2021 SecurePoll na $ACTIVEPROJECT].

Zdobądź więcej informacji o procesie wyborczym.

Podpisano,

Komisja Wyborcza


Ta wiadomość została wysłana do Ciebie, ponieważ zarejestrowałeś swój adres e-mail w projekcie Wikimedia Foundation. Aby usunąć siebie z przyszłych powiadomień o wyborach, proszę dodaj swoją nazwę użytkownika na liście "Wikimedia No Mail List".