Головний виконавчий директор Фонду Вікімедіа/Маріанин слухальний тур

This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation Chief Executive Officer/Maryana’s Listening Tour and the translation is 100% complete.


Пазли й пріоритети | Рефлексії з Маріаниного слухального туру

Дорогі друзі!

Рівно чотири місяці тому я постала перед вами як майбутня CEO Фонду Вікімедіа. Через два тижні після мого першого листа до вас я почала двомісячний слухальний тур. Цей час я провела роблячи три речі: (1) розмовляючи з людьми — я поговорила з 275 людьми з 55 країн; (2) приєднуючись до подій спільноти — я віртуально взяла участь у 17 організованих спільнотою подіях у всьому світі, на які зібралися понад 750 волонтерів; (3) зустрічаючись із командами працівників із різних відділів Фонду Вікімедіа. На сторінці Слухального туру є підсумки, а цитати нижче взялися із цих розмов.

Я безпосередньо спілкувалася з людьми наживо, які прямо до мене звертались. Я також просила поговорити з тими, чиї голоси зазвичай не найгучніші. Я ставила запитання про бачення, місію, вплив, стратегію і наше відношення до решти світу. Я запитувала, що нам відомо з доказів, досліджені і даних — не лише з власних думок. Я намагалася глибоко зрозуміти наші поточні шляхи роботи, як вони сформовані минулим і що вони можуть означати для майбутнього. І я отримувала задоволення, слухаючи історії про те, що мотивує людей робити внесок у їхні проєкти й спільноти на особистому рівні.

Після кількох сотень розмов я хочу поділитися з вами п'ятьма «пазлами», які сформують пріоритети на мої перші шість місяців у ролі CEO Фонду Вікімедіа. Точно не можна сказати, що я дізналася все чи поговорила з усіма. Але я й обрала слово «пазли» для того, що встигла дізнатися, бо вони вимагатимуть колективної винахідливості та спільного рішення проблем, якщо ми хочемо досягти амбітних прагнень і розв'язати складні виклики.

Читати більше →