Комунікації/Ресурсний центр

This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation/Communications/Resource center and the translation is 94% complete.
Outdated translations are marked like this.
Communications Resource Center

Sharing knowledge on Wikimedia communications — Please add!

Розділи

Складання текстів і повідомлень
Дізнайтеся більше про те, як розповідати багаті історії про Вікімедіа і підказки, як говорити про Вікімедіа з людьми, не знайомими з рухом.
Преса
Дізнайтеся більше про комунікацію та роботу з представниками преси.
Дизайн і брендинг
Дізнайтеся більше про роботу з брендами Вікімедіа та те, як їх може використовувати Ваш афіліат Вікімедіа чи як застосовувати їх у своїй діяльності.
Соціальні мережі
Дізнайтеся більше про використання соцмереж для залучення волонтерів і пропагування проектів Вікімедіа.
Розвиток спроможностей
Дізнайтеся більше про розвиток спроможностей і комунікаційних можливостей Вашого проекту.
Розвиток центру
Зробіть внесок у розвиток цього ресурсного центру і залиште відгук до ідей, що обговорюються, щоб зробити цей центр іще ефективнішим ресурсом.
Обговорення
Приєднуйтеся до обговорення у Комунікаційному ресурсному центрі. Ваші ідеї і думки вітаються!

Чим Ви можете допомогти

Це центр — Ваш ресурс, і в дусі Вікімедіа, Ви можете редагувати і доповнювати його вміст. Сторінка розвитку ресурсного центру містить більше інформації про плани на майбутнє цього ресурсу і те, як Ви можете допомогти. Запрошуємо усіх писати свої ідеї там, на сторінці обговорення або роблячи редагування прямо в ресурсному центрі.

Про ресурсний центр

Цей ресурсний центр — наслідок Конференції Вікімедіа 2015 і сесії під назвою «Найкращі практики комунікації: як розповідати історії руху. Багато представників комунікацій з афіліатів Вікімедіа взяли участь у сесії у ролі волонтерів чи працівників. 60-хвилинний захід мав на меті розпочати постійний обмін потрібних навичок і досвіду й зосереджувався на тому, як використати найкращі практики комунікацій у нашому русі, а не лише поговорити про них на одній сесії.

На сесії ми зібрали список першочергових викликів комунікацій. Ви можете знайти їх у розділах цього ресурсного центру, де є місце для можливих рішень. Будь ласка, розглядайте цю сторінку як відправну точку, щоб почати ділитися своїми навичками і досвідом, ставити додаткові запитання чи виклики і працювати разом з іншими людьми у русі.

У 2016 році Відділ комунікацій Фонду Вікімедіа почав роботу над розвитком і підтримкою цього ресурсного центру в рамках ширших зусиль Фонду з розвитку ресурсних центрів для спільноти Вікімедіа.

Відгуки і контактна інформація

Ви можете залишити відгук про цей ресурсний центр на сторінці обговорення. Ви також можете зв'язатися з координатором ресурсного центру у Відділі комунікацій, Ґреґорі Варнумом, електронною поштою (gvarnum wikimedia.org).