Wikimedia Czech Republic/Presentation & Outreach/Zvýrazňovač myši

ŽádostEdit

NázevEdit

Zvýrazňovač myši na počítači.

Kdo žádáEdit

Juandev at juandevojniko-at-gmail.com

Cíl a rozsah projektuEdit

Pořídit jednu licenci pro Juandeva na nekomplikované používání zvyrazňovače myši softwaru Spot on the Mouse. Software bude používán při školeních a prezentacích, které Juandev zajišťuje.

Prospěch projektuEdit

Při školeních jde o to lidem dobře věc vysvětlit. Možnost zvýranit si myš umožní účastníkům školení, rychleji pochopit co a kde se děje na plátně. Účastníci školení a prezentací pak přinesou projektům WMF další obsah a stanou se jejich přizpěvately.

Požadovaná částka a rozpočetEdit

  • Licence pro 1 zvýrazňovač: 375 Kč (kurz 1 EUR = 25 CZK)

Další (nefinanční) požadavkyEdit

Nejsou.

Další poznámkyEdit

Stanovisko OkaEdit

  • částka je snesitelná, hlavní licence by měla být předpokládám umístěna na novém notebooku. --Limojoe 23:01, 12 November 2011 (UTC)
Žádost je bohužel po několika měsících stále aktivně neodsouhlasena zbylými členy oka a proto ji uzavírám s výsledkem odloženo --Limojoe 04:03, 24 January 2012 (UTC)
Pokud si dobře vzpomínám tak jsme se s Limem nakonec dohodli že to schválíme. tiket 417 --che 20:52, 17 October 2013 (UTC)

PoznámkyEdit

Znovuotvírám tuto žádost, neb se mi rýsuje možnost prezentovat Wikipedii. Doufám, že nové oko se jí bude minimálně zabývat. Minulé vítky Dannyho B. už jsem vyvrátil v diskusi situace se od té doby nezměnila.

Zvýrazňovač nemusím mít jen pro sebe. Je zde také možnost multylicence. Je třeba jen rozhodnout, kolik jich koupit. Podle toho se pak změní rozpočet.--Juandev (talk) 00:37, 6 August 2013 (UTC)