Open main menu

Translation requests/WMF/Fundraising pages/Zbieranie príspevkov

(ang) (ar) (ast) (bg) (br) (ca) (cs) (de) (en) (el) (eo) (es) (et) (eu) (fr) (gl) (hu) (ia) (id) (it) (ja) (ko) (nl) (nn) (pl) (pt) (ro) (ru) (sl) (sr) (su) (sv) (th) (tr) (vi) (zh) (ur) (wa) edit


Predstavte si svet, v ktorom by každý člověk mal voľný prístup
ku všetkým ľudským vedomostiam. My ho tvoríme.

A potrebujeme Vašu pomoc.

 

Wikimedia Foundation Inc. je nezisková organizácia, ktorej cieľom je prevádzka a rozvoj slobodných projektov na princípe wiki. Nadácia je verejnosti sprístupnená zdarma. Wikimedia poskytuje počítačovú techniku a sieťové pripojenie, čo umožňuje existenciu projektov ako Wikipédia, Wikislovník, Wikicitáty, Wikiknihy, Wikisource a Wikimedia Commons.
Prispejte onlinePrispejte poštou

Ako pomôže váš príspevok

Na žiadnych našich stránkach nie sú reklamy. Návštevnící neplatia za editovanie, čítanie či používanie našeho obsahu. Financovanie našich projektov je zaistené výhradne z dobrovoľných prísevkov. Náš ojedinelý rast množstvo obsahu aj objemu prevádzky vyžaduje pravidelné rozširovanie hardverových prostriedkov, aby sa predišlo výpadkom a bola zachovaná funkčnosť. Ďalšie výdaje spočívajú v nákladoch na prenos dát, umiestnenie serverov, nákup doménových mien, financovanie niektorých vývojárskych činností a niekedy aj cestovné výdaje.

Pozrite stránku rozpočtu na rok 2005 (Budget/2005) pre detailné informácie o nakladaní s prostriedkami a stránku meta:Hardware ordered May 2005 o hardvére zakúpenom po minulej kampani.

Akýkoľvek príspevok má veľký význam. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.

Prispejte

Prispejte online

Online môžete prispieť prostredníctvom MoneyBookers alebo PayPal.

Názov nášho účtu je donation@wikipedia.org. PayPal umožňuje jednorázové aj pravidelné mesačné a ročné príspevky.

<html> <img src="http://wikimediafoundation.org/upload/7/78/Credit_cards.png" alt="Visa, MasterCard, Discover, American Express, eCheck" /> </html>


Nemusíte mať účet v PayPale pre jednorázovú platbu jeho prostredníctvom, stačí platobná karta.

Prispejte v amerických dolároch
jednorázovo - mesačne - ročne
Prispejte v eurách:
jednorázovo - mesačne - ročne
<html>

<a href="http://www.moneybookers.com/app/?rid=312838/" target="_blank"><img style="border-width: 1px; border-color: #8B8583;" src="http://www.moneybookers.com/images/banners/88_en_intl.gif" width="88" height="31" border="0" alt="MoneyBookers" /></a>

</html>

Aj zo Slovenska možno prispieť prostredníctvom MoneyBookers

Prispejte poštou

Príspevky môžete poslať poštou na adresu hlavnej kancelárie nadácie Wikimedia:

Wikimedia Foundation Inc.
200 2nd Ave. South #358
St. Petersburg, FL 33701-4313
USA

Pre zaslanie prosím použite medzinárodnú poštovú poukážku alebo šek inkasovateľný v banke v USA. Zaslanie cudzieho šeku (alebo iný spôsob platby) môže vyžadovať poplatky presahujúce 50 $. Medzinárodná poštová poukážka, ktorú možno získať na poštách, zaistí, že celý príspevok dôjde nadácii Wikimedia. Prosím neposielajte poštou hotovosť.

Prispejte prevodom

Nadácia Wikimedia má v banke v Belgicku účet, ktorý prijíma prevody.

Majiteľ účtu: Wikimedia Foundation
Detaily banky: Dexia bank - Pachecolaan 44 - 1000 Bruxelles - Belgium
IBAN: BE43 0689 9999 9501
BIC (swift kód): GKCCBEBB

Upozornenie: Ani táto stránka, ani ľubovoľný odkaz na túto stránku neznamenajú, že je od vás vyžadovaný finančný príspevok. Naša licencia zaručuje, že náš obsah vám bude voľne k dispozícii bez ohľadu na to, či si môžete dovoliť prispieť.

Kúpte si reklamné predmety

Cafe Press: rôzny tovar s logom projekov Wikimedia; 20 % z každej položky je venované nadácii Wikimedia.