Wikimedia Foundation elections/Board elections/2007/Eleccom mail, 07-05/cs

E-mail pro diskvalifikované voličeEdit

Vážený uživateli [username],

Děkujeme Vám za Váš zájem o volby do správní rady nadace Wikimedia. Volební komise Vám s lítostí oznamuje, že Váš hlas byl přijat omylem a bude na základě níže popsaných volebních pravidel vyškrtnut.

Volební komise musela bohužel vyškrtnout 220 hlasů. Tyto hlasy byly podány voliči, kteří nebyli k volbám způsobilí. Podle volebních pravidel musí volič mít k 1. březnu alespoň 400 editací.

Seznam voličů, který jsme odeslali společnosti Software in the Public Interest (SPI), která na volbách spolupracuje, byly nesprávné, a Váš uživatelský účet byl na tomto seznamu. Kvůli chybě v programu sčítající editace tento seznam obsahoval jména uživatelů s alespoň 201 editacemi k 1. březnu místo správných 400 editací. Chyba již byla opravena a SPI obdržela seznam správný.

Na prvním, nesprávnem seznamu bylo jako způsobilé uznáno celkem 80 458 uživatelských účtů. Toto číslo se nyní zmenšilo na 52 750. Do ranních hodin 4. července hlasovalo celkem 2 773 voličů; 220 z nich, mezi nimi i Vy, bude kvůli uvedené chybě diskvalifikováno. Seznam diskvalifikovaných je dostupný na adrese https://wikimedia.spi-inc.org/index.php/List_of_struck_votes.

Víme o možnosti, že některý z diskvalifikovaných voličů může mít účty na jiných projektech Wikimedia s více než 400 editacemi, a proto může být stále způsobilý k hlasování. Tato možnost je v pořádku a komise ji doporučuje.

Znovu se omlouváme za způsobené problémy. Vaše komentáře, dotazy či připomínky uvítáme na stránce Talk:Board elections/2007/en.

Za volební komisi Wikimedia Foundation [sign]