Template:Strategy/Wikimedia movement/2017/sidebar/sq

This page is a translated version of the page Template:Strategy/Wikimedia movement/2017/sidebar and the translation is 100% complete.
Other languages:
Afrikaans • ‎Alemannisch • ‎Bahasa Indonesia • ‎British English • ‎Cymraeg • ‎Deutsch • ‎English • ‎Esperanto • ‎Lëtzebuergesch • ‎Nederlands • ‎Piemontèis • ‎Tiếng Việt • ‎Türkçe • ‎asturianu • ‎català • ‎español • ‎euskara • ‎français • ‎galego • ‎hrvatski • ‎italiano • ‎latviešu • ‎lietuvių • ‎magyar • ‎occitan • ‎polski • ‎português • ‎português do Brasil • ‎română • ‎shqip • ‎suomi • ‎svenska • ‎čeština • ‎Ελληνικά • ‎Чӑвашла • ‎беларуская (тарашкевіца) • ‎български • ‎македонски • ‎русский • ‎українська • ‎العربية • ‎سنڌي • ‎नेपाली • ‎বাংলা • ‎ਪੰਜਾਬੀ • ‎ଓଡ଼ିଆ • ‎தமிழ் • ‎ಕನ್ನಡ • ‎සිංහල • ‎ไทย • ‎မြန်မာဘာသာ • ‎ქართული • ‎中文 • ‎日本語 • ‎한국어
Dëshiron të ndihmosh përkthimin? Përkthe mesazhet që mungojnë.
Statusi aktual:
Përgatitja për të filluar procesin në fillim të 2017

Përmbledhje

Mënyra për të marrë pjesë

Procesi

Ekipi

Hulumtimi dhe shënimet

Përditësime

Pyetje të bëra shpesh

Diskuto

Kini parasysh Pritshmërinë e Hapësirës Miqësore kur ju ndani mendimet ose i diskutoni ato të tjerëve.
Template documentation


Usage

Provides sidebar navigation for 2017 Wikimedia Movement Strategy Portal.

{{Strategy/Wikimedia movement/2017/sidebar}}