Template:Community Wishlist Survey/Results-desc/mk

This page is a translated version of the page Template:Community Wishlist Survey/Results-desc and the translation is 100% complete.

Еве го исходот од [[Special:MyLanguage/Community Wishlist Survey {{{1}}}|Испитувањето на желбите на заедницата]]. Им благодариме на сите што учествуваа годинава!

Ве интересира што следува понатаму? Погледајте го ЧПП на Испитувањето