This page is a translated version of the page She Did It and the translation is 100% complete.
She Did It UA
2019 m. spalio 4-11 d.
[Socialiniai tinklai: #She_Did_It]

Sveiki atvykę į Vikipedijos rašymo iššūkį, skirtą pagerinti Ukrainos moterų pranešimus Vikipedijoje!

  • Ką daryti: Tai yra viešas rašomojo stiliaus konkursas, skirtas kurti ir tobulinti straipsnius, siekiant sustiprinti Vikipedijos aprėptį apie Ukrainos moteris. Svarbu naujai sukurti straipsnius kitomis kalbomis, patobulinti kuo daugiau kalbų versijų Vikipedijoje. Straipsnių sąrašą, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį, pateikė vietiniai organizatoriai iš Ukrainos. Nugalėtojai bus apdovanoti prizais.


  • Kada: rašymo iššūkis įvyko nuo spalio 4 d. 00:01 (UTC) iki 2019 m. spalio 11 d. 23:59 (UTC).


  • Kaip: Konkurso taisyklės yra paprastos, pagrįstos KISS taškų sistema: Gaunate taškus tobulindami straipsnius. Kiekvieno dalyvaujančiojo tikslas surinkti kuo daugiau taškų.


  • Kas: Visi gali padėti ir jūsų vartojamai kalbai nėra jokių apribojimų, todėl prašome bendradarbiauti kuriant naujus straipsnius moterų tema arba modifikuojant esamus straipsnius. Bet kuris registruotas "Vikipedijos" vartotojas gali dalyvauti (ne anglų kalba taip pat leidžiama). Norint dalyvauti, jums tereikia užsiregistruoti skyriuje Dalyviai. Dalyviai, kurie rašo ukrainiečių kalba, bus vertinami atskirai nuo likusių dalyvių. Išsamią informaciją rasite UkWiki puslapyje.
  • Kodėl: Konkursą organizuoja Wikimedia Ukraine bendradarbiaujant kartu su Švedijos ambasada Kijeve, Nacionaliniu demokratiniu institutu ir Grammarly. Vikipedijoje trūksta straipsnių visomis temomis ir per šį konkursą tikimės patobulinti straipsnius apie svarbias moteris iš Ukrainos. Tobulinant Vikipedijos straipsnius ir aprėptį apie moteris yra svarbu norint užtikrinti, kad mūsų skaitytojai rastų aukštos kokybės informaciją apie žmones, kurie padėjo suformuoti mūsų pasaulį.
Informacija apie konkursą
Informacija apie konkursą
Prizai
Prizai
Straipsnių sąrašas
Sąrašas
Dalyviai ir vertinimai
Dalyviai
Discussion
Jei turite kokių nors klausimų apie šį konkursą, parašykite juos pokalbių puslapyje.