Мета:Підтримка і Безпека ФВМ

This page is a translated version of the page Meta:WMF Support and Safety and the translation is 100% complete.
Правила і настанови Підтримка і Безпека ФВМ

Ця сторінка надає інформацію щодо групи користувачів «Підтримки і Безпеки ФВМ » (wmf-supportsafety) на Меті

Група користувачів Підтримка і Безпека ФВМ була створена, щоб дати можливість Службі Підтримки і Безпеки Фонду Вікімедіа (раніше називалася Підтримка і Безпека) глобально блокувати облікові записи і IP-адреси, перейменовувати користувачів і міняти їхні права через інструменти на Меті без використання глобального облікового запису.

Права

Ця група користувачів надає користувачеві такі права:

Право Опис Причина
userrights Дозволяє змінювати будь які права користувачів. Раніше це право було закріплене за групою користувачів "Staff", але зараз залишилось лише в Стюардів і членів Служби Підтримки і Безпеки тільки через Мету. Воно дозволяє змінювати права облікових записів працівників Фонду при необхідності, а також рідкісні видалення для членів групи Довіри і Безпеки або заблокованих користувачів.
centralauth-lock Дозволяє користувачам блокувати чи розблоковувати глобальний обліковий запис. Це право дозволяє блокувати облікові записи, якщо вони більше не належать співробітникам або повинні бути заблоковані по іншим причинам, як наприклад, глобальні блокування, питання Довіри і Безпеки або рішення юридичних органів. Це право також було переміщене з глобальних в локальні права на Меті.
userrights-interwiki Дозволяє користувачам змінювати права інших користувачів в різних Вікі-проектах з Мети. Дозволяє змінювати права користувачів в інших Вікі-проектах з Мети, щоб дозволити їм виконувати зміни в одному місці замість того, щоб поширювати діяльність по багатьох Вікі-проектах.
globalblock Дозволяє користувачам блокувати глобально IP-адреси з Мети. Дозволяє глобально блокувати IP-адреси по юридичним причинам або через звернення в Службу Довіри і Безпеки. Робиться лише через Мету для кращого ведення журналу і прозорості.
centralauth-rename Дозволяє користувачам глобально перейменовувати облікові записи з Мети. Дозволяє глобально перейменовувати облікові записи користувачів з Мети, зазвичай для перейменування облікових записів співробітників або в рідкісних випадках обрізливі імена, які неможливо приховати.

Учасники