Hubs/Global Conversations June 24-26, 2022/uk

This page is a translated version of the page Hubs/Global Conversations June 24-26, 2022 and the translation is 94% complete.

Команда фонду Вікімедіа зі Стратегії та Управління Рухом проведе глобальний захід з обговорення регіональних та тематичних хабів 24, 25 та 26 червня. Захід фокусуватиметься на обговоренні запропонованих Мінімальних критеріїв для пілотних хабів. Він проводиться, щоб зібрати відгуки щодо критеріїв та побудувати консенсус серед учасників. Це потрібно для розробки й коригування чернетки, беручи до уваги занепокоєння та розбіжності, якими учасники поділилися до та під час заходу.

Це третій глобальний захід з обговорення хабів. Перший відбувся 27 листопада 2021 року у форматі майстерні спільної роботи (звіт), другий глобальний дискусійний захід відбувся 12 березня 2022 року (звіт). Додатково, 17 груп, що працюють над відкриттям хабу у їхньому оточенні, чи групи, які побудовані як хаб, були опитані в лютому та березні 2022 в рамках серії інтерв’ю відносно хабів. Доступне резюме цих інтерв’ю.

Контекст, цілі, та призначення заходу

Контекст

Багато чого відбувається навколо регіональних та тематичних хабів з різними дослідженнями й проектами планування. Як було погоджено та оголошено протягом останнього заходу в березні 2022, для просування розвитку хабів була розповсюджена перша чернетка Мінімальних життєздатних критерій пілотування. Наявність цих критерій допоможе підтримати команди, що вже мають хаби в прозорості щодо роботи, яка має відбутися, а також створить підзвітність пілотних хабів перед усім рухом.

Призначення та ціль:

Призначення майбутнього заходу — створити спільне розуміння наслідків пілотування хабів. В ідеалі, учасники погоджуються щодо основних критеріїв для пілотування й використовують простір для обговорення занепокоєнь та обміну своїми точками зору. Метою заходу є удосконалення чернетки Мінімальних критеріїв та визначення відкритих дискусійних питань (спірних моментів).

Програма:

Захід фокусувався на обговоренні Мінімальних критерій для пілотних хабів, тобто:

 1. Збір відгуків щодо критеріїв у цілому та змін, пропонованих впродовж періоду розгляду.
 2. Побудова консенсусу серед учасників для отримання наступної чернетки. Це включає зображення занепокоєнь і розбіжностей.

Очікується, що учасники прочитають критерії до заходу, завдяки чому розумітимуть контекст для повноцінної участі в дискусії

Логістика заходу

Для того, щоб більше учасників змогли взяти участь та поділитися своїми думками, захід складається з трьох сесій по 120 хвилин, організованих поміж різних часових поясів. Кожна сесія має ту саму програму/порядок денний. Сесії проходитимуть у Zoom, будуть фасилітовані зовнішньою агенцією Insightpact, яка підтримувала попередні віртуальні заходи зі стратегії руху.

Дата й час сесій:

Розклад:

 • Кожна сесія триватиме 120 хвилин. Більше деталей щодо розкладу буде оголошено згодом.

Мови

 • Основна мова сесій — англійська мова.
 • Ми будемо надавати одночасний усний переклад арабською, французькою та іспанською мовами (для сесій 24-25 червня), російською (тільки 24 червня) і португальською (тільки 25 червня).

Реєстрація:

 • Реєстрація закрита 23 червня 2022 року.

Питання? Коментарі? Відгуки?

Program

Час минув Content
0:00 - 0:10 Вступ та вітання
0:10 - 0:20 Context setting presentation and Q&A
0:20 - 0:55 Обговорення 1 – процес валідації та зацікавлені сторони
 • Чи нам потрібна їх залученість в процесі пілотування хабів?
  • Якщо так, як це виглядатиме і чому?
  • Якщо ні, як це виглядатиме і чому?
0:55 - 1:00 ПЕРЕРВА
1:00 - 1:05 Підсумки обговорення 1
1:05 - 1:15 Голосування – Необхідні критерії пілотування
1:15 - 1:50 Обговорення 2 – Дискусія щодо необхідних критеріїв пілотування
1:50 - 2:00 Підсумки обговорення 2 – наступні кроки
 • Визначте основні, тобто, насправді мінімальні критерії пілотування, які є невіднятними та необхідними для пілотування хабів
 • Видалення зі списку всіх критерії, які "добре мати"
2:05 ~ 3:00 Соціальний час у віртуальних коридорах, якщо хочете!

Подальша інформація / документи