Shortcut:
H:EC
 

Фонд Вікімедіа вимагає, щоб користувачі підтверджували свої електронні адреси, перед тим як для них стануть доступні відповідні функції з використанням цих адрес. Це запобігає виникненню пов'язаних із фальшивими адресами проблем, таких як повернені листи або спам. Підтверджувати електронні адреси необхідно виключно для використання вбудованої системи листування; Ви можете і без підтвердження Вашої електронної адреси заходити в систему та редагувати сторінки як зазвичай. Вам взагалі необов'язково вказувати електронну адресу при реєстрації; чи буде вона вказана чи ні — це залежить цілковито від Вашого бажання. (Однак, адміністратори таки повинні мати підтверджену електронну адресу.)

Підтвердження

edit

Статус

edit

Ви можете перевірити статус підтвердження Вашої адреси у Ваших налаштуваннях. Якщо ваш обліковий запис був створений до 2 березня 2006 року (коли була введена процедура підтвердження), ваша дійсна електронна адреса (якщо така існує) не була автоматично підтверджена. Облікові записи на різних вікі треба буде підтверджувати окремо. Якщо Ви зміните свою електронну адресу, Вам буде автоматично надісланий новий лист для підтвердження.

Як підтвердити

edit
  1. Відкривши свої налаштування, перейдіть у розділ під назвою Параметри електронної пошти, і якщо бажаєте — поставте галочку навпроти Дозволити електронну пошту від інших користувачів.
  2. Натисніть на кнопку в цьому розділі; на вашу електронну пошту буде надіслано лист із посиланням для підтвердження.
  3. Коли ви отримаєте цей електронний лист, клацніть на посиланні, що міститься в ньому для підтвердження того, що Ви — справді власник цієї електронної адреси.