Фандрайзинг 2012/Переклад/Звернення AdrianneW

This page is a translated version of the page Fundraising 2012/Translation/AdrianneW Appeal and the translation is 100% complete.

1

Цей величезний роман захопив мене до кінця, але я закохалася. У п'ятому класі нам довелося вчити наших однокласників на довільно обрану нами тему. Я розповідала про літературу дев'ятнадцятого століття.

Сьогодні, як ви вже, напевно, здогадалися, я викладач англійської мови. Я також роблю внески у Вікіпедію та редагую статті про письменників, наприклад по Мері Шеллі, авторку «Франкенштейна», чи Джейн Остін, що написала роман «Гордість і упередження».

Коли я думаю про мою роботу у Вікіпедії, я не просто вважаю себе людиною, яка додає інформацію, я думаю про себе як про вчителя. Через Вікіпедію моя межа досяжності виходить далеко за межі будь-якого класу. Тільки за минулий місяць стаття Вікіпедії про Джейн Остін була переглянута понад 115 тисяч разів.

У моєму університеті я маю доступ до багатьох якісних ресурсів. Але більшість людей не мають доступу до цих джерел, вони сховані за платним доступом. Редагуючи у Вікіпедії я можу допомогти виправити цю несправедливість.

Я люблю вчитися. Завжди є чому навчатись. Саме тому я щиро вірю, що інформація повинна бути доступна для всіх.

Ви згодні? Тоді, будь ласка, приєднаєтеся до мене в підтримці Вікіпедії.

Bio

Дослідження Адріанни зосереджені на британській літературі 18 сторіччя.Як постдок з цифрового навчання та досліджень, вона також допомагає своїм колегам у пошуку нових шляхів інтеграції Вікіпедії в своїх класах.