Fundraising/Translation/Thank you email 20150904/hu

This page is a translated version of the page Fundraising/Translation/Thank you email 20150904 and the translation is 100% complete.

[ifFirstnameAndLastname] Kedves [given name]!

[elseifFirstnameAndLastname] Kedves Támogatónk! [endifFirstnameAndLastname]

Köszönjük, hogy [amount] összegű adományával Ön is hozzájárult a Wikimédia Alapítvány tevékenységéhez. A Wikimédia Alapítvány egy olyan nonprofit szervezet, amely a Wikipédiát és más, ingyenes tudás terjesztését szolgáló projekteket támogat. Küldetésünk, hogy a világ leghozzáférhetőbb és legteljesebb ingyenes ismeretforrását alakítsuk ki.

{% if "RecurringRestarted" in contribution_tags %} Nemrég megoldottunk egy technikai problémát, amely megakadályozta, hogy a havi rendszerességű adományok célba érjenek. Az Ön rendszeres adománya is mostantól akadálytalanul eljut majd hozzánk. A kiesett hónapokra természetesen nem fogunk számlázni. Köszönjük türelmét és támogatását! Bármely felmerülő kérdés esetén, kérjük, írjon a donate@wikimedia.org címre! {% endif %}

{% if "UnrecordedCharge" in contribution_tags %} Nemrég megoldottunk egy technikai problémát, amely miatt néhány adományozónk nem kapta meg az adományáról visszaigazoló levelünket. Ezzel a levéllel szeretnénk megköszönni a $date napon küldött adományát. Igazán nagyra becsüljük türelmét és támogatását, és írjon bátran a donate@wikimedia.org címre, ha kérdése merül fel! {% endif %}

Hisszük, hogy a tudáshoz való hozzáférés alapvető emberi jog. A digitális jövő felé sebesen haladó emberiségnek olyan bárki számára szabadon hozzáférhető közterekre van szüksége, ahol a tudás online érhető el. Ilyen köztér a Wikipédia is, amely több száz nyelven közzétett ismereteket közvetít ingyenesen az emberek felé az emberek által.

A Wikipédiát, melynek szócikkeit folyamatosan szerkesztik, havonta közel félmilliárd ember látogatja a föld minden kontinenséről - az Antarktiszt is beleértve -, a legváltozatosabb témájú kérdésekre keresve választ a kulturális örökség megőrzésétől a rák korai kimutatásán át egészen a kutatómunkához való adatgyűjtésig. Az emberek új információért látogatnak a weblapunkra, és maradnak, hogy további ismeretekre tegyenek szert.

A Wikipédia bárki által szerkeszthető. Ha a keresett anyag még nem áll rendelkezésre, azt Ön is megírhatja. A Wikipédián közzétett szócikkeket, kulcsszavakat, képeket, adatokat olyan önkéntesek hozzák létre, akik szívesen osztják meg tudásukat a világgal.

Naponta feltesszük önmagunknak a kérdést: mit tehetünk annak érdekében, hogy a Wikipédia és annak társprojektjei által közvetített információ a mainál is precízebbé, gazdagabbá és hozzáférhetőbbé váljék mindenki számára? Az Ön adománya nagymértékben támogatja ezen törekvésünket.

Köszönjük, hogy Ön is hozzájárult alapítványunk munkájához, elősegítve a tudás szabad áramlását.

Wikimédia Alapítvány

Sok munkáltató megduplázza az alkalmazottaik adományait: kérjük, tájékozódjon a munkáltatójánál, hogy van-e ilyen szervezeti adományozási programjuk.

Tájékoztatásul: [date] időpontban [amount] összeget adományozott. Adományát a [contributionId] azonosító alatt rögzítettük.

[ifRecurring] Ez az adomány egy ismétlődő adományozás része. Az adományt a Wikimédia Alapítvány minden hónapban levonja a számlájáról, amíg értesítést nem küld az adományozás lemondásáról. Ha le szeretné mondani az adományozást, kérjük, kövesse [#recurringCancel az egyszerű utasításokat a lemondáshoz]. [endifRecurring]

Ez a levél az Ön adományának visszaigazolására szolgál. Semmilyen árut vagy szolgáltatást nem biztosítottunk ellenértékként a támogatásért. A Wikimédia Alapítvány (Wikimedia Foundation, Inc.) egy non-profit szervezet, az Amerikai Egyesült Államok 501(c)(3) jelű adómentességi státuszával. Címünk: 149 New Montgomery, 3rd Floor, San Francisco, CA, 94105. Az adómentesség regisztrációs száma: 20-0049703