ContribuLing 2022/Program/ak
< ContribuLing 2022 | Program
ContribuLing 2022 | Program | Contact us | Discussion |
Berɛ (UTC+2) |
BULAC, Paris | Abɛɛfo Nimdeɛ Kwantenpɔn So | Berɛ (UTC+2) |
|||
---|---|---|---|---|---|---|
Dan pɔtee no mu | Dan a ɛdi kan | Dan a ɛtɔ so mmienu | Dan a ɛtɔ so mmiɛnsa | Meta berɛ mu | ||
08:30 – 09:00 |
AKWAABA MA | 08:30 – 09:00 |
||||
09:00 – 10:00 |
Nsɛmka a ɛfa wɔn a wɔato nsa afrɛ wɔn |
Dan pɔtee no mu | 09:00 – 10:00 |
|||
10:00 – 10:30 |
Nhyiamu Wikidata (#4) Envel Le Hir |
10:00 – 10:30 |
||||
10:30 – 11:00 |
Nhyiamu Lingua Libre (#9) Adélaïde Calais |
10:30 – 11:00 |
||||
11:00 – 11:30 |
Nhyiamu The contribution of collaborative data to linguistic exploration: a matter of phonetic typology (#10) Mathilde Hutin & Marc Allassonnière-Tang |
11:00 – 11:30 |
||||
11:30 – 11:45 |
Simma 15 AHOMEGYEƐ | 11:30 – 11:45 |
||||
11:45 – 12:00 |
Workshop 11:45-12:45 Motchus (#8) Médéric Gasquet-Cyrus |
Workshop 11:45-13:00 Resources for Ukrainian (#15) Dmitry Chaplinsky, Natalia Grabar, Mariana Romanyshyn, Oleksiy Syvokon, Jörg Tiedemann |
Dan a ɛdi kan (#8) | 11:45 – 12:00 |
||
12:00 – 12:45 |
Workshop 12:00-13:00 IamYourClounon (#11) Fabroni Bill Yoclounon |
Dan a ɛtɔ so mmienu (#11) | 12:00 – 12:45 |
|||
12:45 – 13:00 |
Dan a ɛtɔ so mmiɛnsa (#15) | 12:45 – 13:00 |
||||
13:00 – 14:00 |
AWIA ADIDIE | 13:00 – 14:00 |
||||
14:00 – 14:30 |
Nnoɔma ahodoɔ a ɛboa ma Abibiman kasa ahodoɔ kɔ so ne nkɔsoɔ (#12) Collectif Idemi Africa |
Dan pɔtee no mu | 14:00 – 14:30 |
|||
14:30 – 15:00 |
Creating a minority language encyclopedia: Wikipetcia atikamekw nehiromowin (#6) Thérèse Ottawa |
14:30 – 15:00 |
||||
15:00 – 15:15 |
Workshop 15:00-17:00 NTeALaN's collaborative dictionary and dictionary management platform (#1) Elvis Mboning Tchiaze & Jean-Marc Bassahak (NTeALaN Social Network) |
Dan a ɛdi kan (#1) | 15:00 – 15:15 |
|||
15:15 – 15:30 |
Workshop 15:15-16:50 Mastering tools for contributing to Tshiluba and creating Wikiclubs in DRC (#2) Jérôme MUTOMBO Kayembe |
Dan a ɛtɔ so mmienu (#2) | 15:15 – 15:30 |
|||
15:30 – 15:40 |
Workshop 15:30-17:00 Nwoma a ɛkyerɛkyerɛ nsɛmfua ase firi Japan kasa mu kɔ Franse kasa mu, ɛne deɛ ɛfiri Franse kasa mu rekɔ Japan kasa mu (#13) Louis Lecailliez |
Dan a ɛtɔ so mmiɛnsa (#13) | 15:30 – 15:40 |
|||
15:40 – 16:xx |
Dan a ɛdi kan (#1) | 15:40 – 16:xx |
||||
16:xx – 16:xx |
Dan a ɛtɔ so mmiɛnsa (#13) | 16:xx – 16:xx |
||||
16:xx – 16:50 |
Dan a ɛtɔ so mmienu (#2) | 16:xx – 16:50 |
||||
16:50 – 17:00 |
xxxxx | 16:50 – 17:00 |
||||
17:00 – 17:10 |
Simma 15 AHOMEGYEƐ | 17:00 – 17:10 |
||||
17:10 – 17:30 |
Dwumadie 17:10-19:00 Contributing to Teochew (#7) Arnaud Huynh (WhatTCSay3), Antoine Srun & Ilaine Wang |
Dan a ɛdi kan (#7) | 17:10 – 17:30 |
|||
17:30 – 17:50 |
Dwumadie 17:30-19:00 Nnoɔma ahodoɔ a ɛboa ma kasa ahodoɔ nkumaa (#5) Hana El Shazli |
Dan a ɛtɔ so mmienu (#5) | 17:30 – 17:50 |
|||
17:50 – 18:xx |
Dwumadie 17:50-18:50 Kaldi (#14) Élodie Gauthier (Orange Innovation) |
Dan a ɛtɔ so mmiɛnsa (#14) | 17:50 – 18:xx |
|||
18:xx – 18:45 |
Dan a ɛtɔ so 2 (#5) | 18:xx – 18:45 |
||||
18:45 – 19:00 |
Dan a ɛdi kan kan (#7) | 18:45 – 19:00 |
||||
19:00 – 19:30 |
AWIEEƐ ne apontoɔ | 19:00 – 19:30 |