Community Capacity Development/Ukrainian 2016/Survey privacy statement

Заява про конфіденційність для анкет по Управлінню конфліктами

Це твердження описує, як і коли Вікімедія збирає, використовує і розповсюджує інформацію, яку ми отримуємо від учасників опитування.

Будь ласка, зверніть увагу, що це опитування надано послугами Google Forms, і що використання Google-ом вашої інформації регулюється їхньою політикою конфіденційності та Умовами надання послуг.

Ціль опитування

Ми цінуємо вашу думку! Ці опитування до і після тренінгу допоможе нам зрозуміти значення цього навчання Управління конфліктами, а також оцінити, як ми можемо покращити його.

Яку інформацію ми збираємо

Це опитування збирає відповіді ви даєте на поставленні питання. Є два-типу відповідей: визначені та вільної форми питання.

Передача та розкриття інфомації

Отримані дані, базуючись на відповідях на визначенею форми питання, а також “сирі” відповіді на питання вільної форми, будуть опубліковані на meta.wikimedia.org. Будь ласка, не вказуйте своє справжнє ім'я, ім'я користувача, адресу електронної пошти, іншу особисту інформацію, або будь-яку інформацію, яку ви не хочете, щоб стала публічною у відповідь на будь-які питання. Відповіді на визначені питання будуть лише поширені із співробітниками Вікімедія/ Wikimedia, підрядниками, постачальниками послуг, а також волонтерами, які повинні опрацювати цю інформацію і які підлягають під політику нерозголошення за винятком обставин, описаних нижче.

Ми можемо розголосити будь-яку отриману інформацію, коли це потрібно за законом, коли у нас є дозвіл, коли необхідно для захисту наших прав, конфіденційності, безпеки, користувачів, або широкої громадськості, а також при необхідності забезпечення дотримання наших Умов користування або будь-якої іншої політики Вікімедія/ Wikimedia.


Ліцензування Відповідей Опитування

Відповідаючи на запитання відкритої форми, ви погоджуєтеся, що ми можемо записати ваші відповіді, і погоджуєтеся донувати їх в суспільне надбання.

Важлива інформація

Wikimedia є глобальною організацією, яка відчуває своїм обов'язком сприяти вільному і відкритому знань. Фонд Вікімедіа є некомерційною організацією, що базується в Сан-Франциско, штат Каліфорнія. Беручи участь в даному анкутуванні, ви погоджуєтеся на збір, передачу, зберігання, обробку, розкриття інформації та інших видів використання зібраної інформації в Сполучених Штатах і в інших місцях, які можуть мати різні менш суворі закони про захист даних, ніж у вашій країні, що може бути необхідним для вище зазначених цілей і завдань.

Вікімедія усвідомлює важливість конфіденційності користувачів. З цієї причини, ми працюємо, щоб захистити наших користувачів від несанкціонованого доступу, використання або знищення інформації, ми утримуємо. Результати даного анкетування можуть бути збережені на невизначений термін, як необроблені відповіді і отримані дані. Дивіться наші принципи зберігання даних для отримання додаткової інформації.

Будь ласка, зауважте, що у разі будь-яких відмінностей між значенням або тлумаченням між оригінальном (англійською версією) цього Положення про конфіденційність і перекладом, оригінальна англійська версія має перевагу.

Ще раз спасибі за Ваш відгук!

Фонд Вікімедіа