Категорија:Wikimedia User Groups/mk

This page is a translated version of the page Category:Wikimedia User Groups and the translation is 100% complete.

Страници на кои стојат сите Викимедиини кориснички групи — еден од моделите на здружување признаени од Фондацијата Викимедија.

Subcategories

This category has the following 5 subcategories, out of 5 total.

Pages in category "Категорија:Wikimedia User Groups/mk"

The following 2 pages are in this category, out of 2 total.