Wikimedia Foundation elections/Board elections/2009/Vote interface/uk

Вибори закінчились 10 серпня 2009. Більше голоси прийматись не будуть.
Результати були оголошені 12 серпня 2009.
Вибори Ради 2009
Організація

TitleEdit

Вибори Ради повірених 2009

Jump textEdit

Голосування проводиметься на серверах, контрольованих SPI. Клікніть по кнопці нижче, щоб перейти на сервер голосування.

IntroductionEdit

Ласкаво просимо на вибори до Ради повірених фонду «Вікімедіа». Ми голосуємо з метою обрати трьох представників спільнот користувачів різних проектів Вікімедіа. Вони будуть допомагати визначити напрямок майбутнього розвитку проектів і представляти ваші інтереси в Раді повірених. Вони також покликані вирішувати проблеми залучення фінансування і розподілу залучених ресурсів.

Будь ласка, уважно прочитайте заяви кандидатів і їх відповіді на запитання перед тим, як голосувати. Усі кандидати — поважні користувачі, які пожертвували істотним часом і зусиллями, щоб покращити наші проекти і зробити їх привабливим середовищем, мета якого — пошук і вільне поширення знань людства.

Будь ласка, розташуйте кандидатів у порядку, що відображає ваші вподобання, заповнивши поля числами (1 — найкращий, 2 — наступний за вподобанням ...) Ви можете зазначити однакове число для кількох кандидатів, та/або зовсім не ранжувати деяких кандидатів. Це буде означати, що серед ваших обранців ви нікому не надаєте перевагу, але виділяєте їх серед інших кандидатів.

Переможця буде визначено за допомогою метода Шульца. Подробиці можна дізнатися на офіційних сторінках голосування.

Додаткова інформація: