Wikimedia Foundation elections/Board elections/2009/Vote interface/pl

Wybory zakończyły się 10 sierpnia 2009. Głosy oddane po tym terminie nie będą się liczyć.
Wyniki ogłoszono 12 sierpnia 2009.
Wybory do Rady 2009
Organizacja

TitleEdit

Wybory do Rady 2009

Jump textEdit

Głosowanie odbywa się na serwerach należących do SPI. Kliknij na poniższy przycisk, by przejść na serwer obsługujący głosowanie.

IntroductionEdit

Zapraszamy na wybory 2009 do Rady Powierniczej Fundacji Wikimedia. Wybieramy trzy osoby, które będą reprezentowały społeczność użytkowników różnych projektów Wikimedia. Osoby te pomogą w określeniu kierunku rozwoju projektów Wikimedia, każdego indywidualnie oraz wszystkich razem, a także będą reprezentować Twoje interesy w Radzie Powierniczej. Rada Powiernicza będzie również decydować o tym, w jaki sposób zbierać pieniądze i na co je przeznaczyć.

Przed głosowaniem, proszę zapoznaj się uważnie z oświadczeniami kandydatów i ich odpowiedziami na zadane im pytania. Każdy z kandydatów jest szanowanym użytkownikiem projektów Wikimedia, który poświęcił swój czas i wysiłek dla ich rozwoju, tak by dobrze służyły wolnemu rozpowszechnianiu ludzkiej wiedzy.

Zagłosuj na kandydatów zgodnie ze swoimi przekonaniami, poprzez wpisanie liczby (1 = faworyt, 2 = drugi kandydat, ...). Możesz wystawić tę samą notę więcej niż jednemu kandydatowi; możesz również pozostawić kandydata bez oceny. Interpretując Twój głos, zakładamy, że preferujesz kandydatów na których oddałeś głos przed tymi, na których głosu nie oddałeś, a wszyscy kandydaci bez Twojego głosu są Ci równie obojętni.

Zwycięzca wyborów zostanie określony na podstawie obliczeń wykonanych metodą Schulzego. Więcej informacji odnajdziesz na oficjalnej stronie wyborów.

Więcej informacji: