Open main menu

Wikimedia Foundation elections/Board elections/2009/Vote interface/cs

TitleEdit

Volby do Správní rady 2009

Jump textEdit

Toto hlasování probíhá na serverech provozovaných organizací SPI. Po kliknutí na následující tlačítko budete přesměrováni na hlasovací server.

IntroductionEdit

Vítejte u letošních voleb do Správní rady nadace Wikimedia. Hlasováním budou zvoleni tři zástupci komunity uživatelů všech projektů nadace. Tito zástupci budou pomáhat při rozhodování o budoucím směru rozvoje projektů a budou reprezentovat vaše zájmy a ohledy ve Správní radě. Budou také spolurozhodovat o způsobech získávání finančních prostředků a využívání získaných peněz.

Před hlasováním si laskavě důkladně přečtěte vyjádření kandidátů a jejich odpovědi na dotazy. Všichni kandidáti jsou respektovanými uživateli, kteří přispěli velkým množstvím času a úsilí při snaze učinit z projektů přátelské prostředí cílené na shromažďování a volné šíření znalostí lidstva.

Seřaďte kandidáty podle svých preferencí tím, že ke každému uvedete do sousedícího rámečku číslo (1 = váš nejoblíbenější kandidát, 2 = druhý nejoblíbenější, ...). Můžete stejné preferenční číslo dát několika kandidátům a některé kandidáty můžete nechat neohodnocené. Předpokládá se, že dáváte přednost všem ohodnoceným kandidátům před těmi neohodnocenými a že mezi neohodnocenými nečiníte rozdíly.

Vítězové voleb budou určeni pomocí Schulzeovy metody. Podrobnější informace najdete na oficiálních volebních stránkách.

Další informace najdete na následujících stránkách: