Wikimedia Foundation elections/Board elections/2007/Candidates/Yann/cs

User:Yann edit

Uživatel Yann
Skutečné jméno Yann Forget
 
Já v rikše, Ahmadábád, Indie, leden 2007
Bydliště Annemasse, Francie
Věk 42
Uživatelská stránka (stránky) fr.wiki, en.wiki, Commons, en.wikisource, fr.wikisource
Účastník projektů Wikimedia od 24. prosince 2002
Projekty, kterých se účastním Wikipedie (fr, en, hi, gu), Commons, Wikisource (fr, en, sa, hi), Wikislovník (fr, hi, gu)
Jazyky, ve kterých přispívám fr, en (3), hi (2), gu (1)
Odkaz(y) na seznam příspěvků fr.wiki, commons, Wikisource
Prohlášení Jsem zapojen do projektů Wikimedia od prosince 2002 (4,5 roku), působím hlavně na Wikipedii, Wikislovníku, Commons a Wikisource. Jsem jeden z prvních přispěvatelů do Wikisource ještě z dob, kdy se mu říkalo Projekt Sourceberg. Jsem správce zhruba na tuctu projektů Wikimedia a od června 2005 i steward. V listopadu 2003 jsem navrhl založení pobočky Wikimédia France a v letech 2004-2005 jsem byl jejím tajemníkem.

Jsem počítačový odborník, který se od roku 1998 zaměřuje na svobodný software. Předtím jsem 10 let pracoval v nevládních organizacích na humanitárních, sociálních a kulturních projektech. Rád bych přispěl svou zkušeností z neziskových organizací a hnutí svobodné kultury do běhu nadace Wikimedia. Rád bych, aby byla nadace vlivnou organizací, aby mohla šířit svobodné vědění po celém světě. Mým hlavním vkladem by byla práce na finanční nezávislosti nadace.

Dotazy pokládejte zde Board elections/2007/Candidates/Yann/questions